Samsung GT-S5570 Mini (telefon) czy Plug Impact (tablet)?

Witam.

Mam problem z wyborem pomiędzy telefonem Samsung GT-S5570 Mini ( http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/gts5570mini/ ) a tabletem Plug Impact ( http://www.tabletowo.pl/2011/12/06/plug … roida-4-0/ ).

Czego głównie chcę:

  • dobrego oglądania filmów,

  • bezproblemowego surfowania po internecie,

  • android,

  • wifi,

  • dobre parametry (np. procesor itd. co lepsze:)),

  • dobra cena produktu (np. 699 zł jak dla mnie za taki tablet to dobra oferta).

Posiadam 800 zł, i chcę wydać je albo na to albo na to. Proszę, doradźcie mi:) Tylko proszę bez odpowiedzi typu: rób jak chcesz, gdyż ja nie wiem co jest lepsze i wisi mi to że tablet jest większy i nie schowam go do kieszeni… Czekam na odpowiedzi:)

Samsung bo tablet to chińszczyzna.

Ja bym brał tablet, i to coś od GoClever - na pierwszy rzut oka chińszczyzna ale działa świetnie zwłaszcza najnowsze modele na Andku 4.0. Ten co podałeś to już o wiele za drogo, ostatnio jest wysyp dobrych modeli do 500zł np A73. Zobacz na android.com.pl, mają tam świetną społeczność

Do 800zł kupisz też o wiele lepszy telefon niż Galaxy mini którego wyświetlacz woła o pomstę do nieba. Zawsze możesz kupić np. Lumie 710 za nieco ponad 500zł, świetna inwestycja lub Xperie Neo V jeśli musi to być Android.

Bardziej opłaca się Plug Impact czy ten A73? Z tego co widzę, to Plug Impact jak na swoją cenę i tak jest bardzo dobry:)

Dopłacasz ponad 200 zł do 200 Mhz procesora i 1GB pamięci RAM czyli jak dla mnie to nieopłacalny zakup. Zauważ, że na PI nie wgrasz NIC nieoficjalnego a w świecie Androida to kompletna porażka.

Czyli A73? :smiley:

Zrobię tak jak będzie się bardziej opłacało:)

Zapomniałem jeszcze o Tracer OVO. Mocniejszy sprzęt (minimalnie!), praktycznie to samo co twój pierwszy strzał a cena to około 450zł. Ma też swoje wady, więcej na forum androida. Mimo wszystko brałbym A73, jest nieźle wykonany i dobrze rozpracowany jeśli chodzi o gotowane ROMy.

Zdecydowałem, że zakupię tablet Goclever Tab A73. Dzięki Grześku:)

Wie ktoś może, gdzie można kupić taki tablet nie używany?

Ostatnio w Biedrze a tak ogólnie zostaje Allegro lub http://www.morele.net/goclever-tab-a73-426611/ (polecam zakupy w Morele)

http://www.ceneo.pl/15087770