Samsung GT-S8500 - Restartujący się ciągle telefon

Witam serdecznie. Wiem, że to może nie być poprawna kategoria. Więc mój problem polega na tym, że gdy włączam telefon to on się normalnie włącza, widać normalnie ekran startowy, ale gdy wyświetla mi się pulpit to on jakby na złość się sam restartuje. Niestety wyjęcie baterii nic nie daje, a Recovery Mode nie pociągnie długo. Zaczęło się po _ Automatycznej aktualizacji danych w internecie _ a dokładniej newsów. Zobaczyłem tylko przez chwilę okienko newsów, a potem tj. powyżej restartuje się co chwilę. Czy to może być wina systemu operacyjnego Bada? Czy to wina internetu? Jak to naprawić? Proszę o pomoc. :help:

Dodatkowo w Download Mode jak podłączę do komputera telefon, nie chce nic się uruchomić. Instalacja przebiega bez przeszkód, ale potem nic się nie dzieje.

Popraw tytuł tematu na konkretny - mówiący o problemie.

System Bada OS. Miałem go kilka lat temu. System padł Ci. Tylko i wyłącznie ponowna instalacja Bady na czysto powinno rozwiazać problem.

Nie wiem jak… Ja w te “klocki” jestem początkujący. Dodatkowo w Download Mode jak podłączę do komputera telefon, nie chce nic się uruchomić.

Tutaj masz opisane w prosty sposób, jak zainstalujesz Bade na nowo http://bada-world.pl/archiwum/flashowanie-wgrywanie-oprogramowania-t10.html

 

Trwa to zaledwie 15 minut taka instalacja.

Tu kolejny problem… Przy włączeniu Download Mode nic nie mogę zrobić ani znaleźć…

Nieważne, już jest ok…