Samsung I8000 Omnia II? Może jakieś inne typy?

Nie traktuj wszystkich newsów poważnie.

A tak w ogóle to nie wiem co jest w tym takiego, że Google zobaczy Twoją “historię”, przecież nie zadzwonią do Twojej mamy z informacją, że wchodzisz na takie, a nie inne strony.

I tak jak mówiłem jakiś tam “raport” może nic nie znaczyć.

dawidos , Z tego co wiem to wszystkie SE były na Symbianie lub WM a nowsze chyba na Androidzie ale nie słyszałem żeby jakiś SE miał zwykły firmware (mogę się mylić).

Nie słyszałem też o tym aby ta metoda działała na jakimś tel z autorskim systemem (jeśli ktoś wie o takim tel to będę wdzięczny za dokładne info).

Ten plik co ja ściągnąłem to jest opisany jako działający na WM i Symbianie (ale jak już napisałem nie odważyłem się go przetestować).

Sony Ericsson ma wszystkie telefony z Symbianem? Takie telefony jak na przykład k310, k800 a nawet nowsze telefony tej marki mają autorski system czyli pisany przez tą markę. Z Symbianem UIQ to były P1, w960 i w980, z WM bodaj jeden model, a z Androidem niedawno wystartowali.

Działa, bo miałem na k310 i restartowała telefon. Była to zwykła animacja w formacie .gif.

dawidos , Może i masz rację, nigdy się nie interesowałem SE.

Nie wiesz jeszcze może czy ten ich autorski system to jakiś ich os czy zwyczajnie firmware (pytam z ciekawości)?

Zwyczajne oprogramowanie.