Samsung i900- czy warto?

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem wyżej wymienionego telefonu, tylko się waham. Telefon już jest dość spory czas na rynku, a nadal może konkurować z nowymi modelami telefonów. Cena jego jest wysoka. Nie wiem czy się opłaca kupować telefon mający stałe miejsce na rynku czy kupić coś co niedawno wyszło.

warto jest śwetny :smiley:

a może coś dokładniej byś mi powiedział

Znam kilka osób, które go używały. …z naciskiem na “używały”, bo już nie używają ze względu na bardzo nieergonomiczną konstrukcję interfejsu - czynności, które są w innych telefonach intuicyjne, w i900 wymagają zbyt wielu czynności i nie są do końca logiczne. Często ekran dotykowy jest mało precyzyjny. Sam chciałem go kiedyś kupić, ale odradzono mi. Poczekaj na więcej wypowiedzi, ale nie kieruj się wyposażeniem telefonu tylko wygodą jego użytkowania - podsumowanie moich znajomych: “…niby ma wszystko, ale czasem można dostać furii podczas używania…”

zdjecia robi dobre wi-fi śmiga jak należy fakt faktem że trzeba sie troche nakąbinować ale warto potem to pestka mam go 1 rok i jestem zachwycony :wink:

a za następny rok ten telefon nie będzie już przeżytkiem?

nie juszcze dużo wody upłyne zanim do tego dojdzie :slight_smile:

poczytaj tu i sam zdecyduj ponieważ jedni sa za a drudzy przeciw :slight_smile:

http://eomnia.pl/index.php

http://omniaforum.pl/

http://cokupic.pl/opinie/Samsung-I900-O … 8b7fabb13b

http://cokupic.pl/opinie/Samsung-I900-O … 2784d797d2