Samsung I900 Omnia vs. Nokia N95 8GB

Witam!!

Chciałbym prosić Was o pomoc w wybraniu telefonu:)

Zastanawiam się nad Omnią lub N95 8gb. Za miesiąc przedłużam umowę i do tego czasu muszę się zdecydować co będzie ciężkie:P

Na początku oglądałem tylko N95-2 super telefonik, dobrej jakości zdjęcia, czysto odtwarza muzę… ale niedawno zobaczyłem OMNIĘ :slight_smile: i teraz już niewiem…

Zalezy mi na dobrym WiFi… GPS…aparacie…w miare trzymajacej baterii:P… ogolnie zeby telefonikim byl wypasiony:)

Proszę wypowiadac sie wszystkie za i przeciw:)

Pomożcie;];]

POZDRO!!

jak zależy ci na dobrym aparacie to omnia odpada :stuck_out_tongue: N95-2 jest dobra jako telefon, ma dobry aparat, muzyka średnia, wifi i gps jest… Omnia ma średni aparat, średnią muzyke ale wifi i gps jest… Omnia ma niedorobiony WM a N95-2 ma S60 który w porównaniu do WM też nie jest jakiś mega :wink: ale ja decydować nie będę bo wybrałbym albo iPhone albo N81 8GB :stuck_out_tongue:

Może do tego czasu pojawi sie w ofercie Samsung GT-M8910 Pixon12 to jest kosmiczny telefon.

czyli omnia odpada.

Wziąłes pod uwagę, że w przedłużeniu może to się nie kalkulowac?

Gdzie przedłuzasz i w jakiej taryfie?

Bo?? (ma aparat 12 Megapikseli? :smiley: :smiley: )

Weź Omnie…

Dotykowy ekran, cieńsza niż Nokia N95, ma WM 6…

Co do baterii - jeżeli wgrasz odpowiedniego softa, to będzie bardzo długo trzymać…

byś musiał wgrać WM5 żeby długo trzymała…

ehhh… żałosne… podniecajcie się megapixelami dzieci :stuck_out_tongue: i tak najlepszy aparat ma k800, n82 i ew. innov8

Niekoniecznie… Mój kolega miał softa Orange, następnie wgrał jakiś custom.

I było potem kilkakrotnie lepiej :slight_smile:

co nie znaczy że po wgraniu WM5 jest zawsze lepiej, WM6 żre więcej baterii :wink:

A czy omnia ma tuner TV??

i jak trzyma bateria?

na pewno gorzej niż w iPhone, tego możesz być pewien :wink: w stosunku do N95-2 chyba też gorzej :wink:

nie ma…

Jak się wgra odpowiedniego Roma to Omnia może trzymać nawet 3 dni przy średnim użytkowaniu.

N95-2 ma kiepskie wykonanie(zresztą jak cała seria N) i to głównie zniechęca(przynajmniej mnie). Między N95-2 a Omnią wybrałbym Omnie. Nie jest taka straszna jak ludzie mówią :slight_smile: Sam się zastanawiam co kupić i wybór raczej padnie na Omnie.

uzywam omnie i jak dla mnie po wgraniu softa (roma) ze stronki producenta samsunga SAHJ3 bateria trzyma mi do 5-6 dni (kilka rozmow , smsy )

owszem SAHJ1 trzyma potwornie krótko .

poczytaj tutaj :

http://eomnia.pl/index.php

http://omniaforum.pl/