Samsung i9000 - zapomniay kod blokady, a odzyskanie zdjęć

witam.

Mam problem, a mianowicie w Samsungu galaxy S była założona blokada telefonu (coś takiego). Niestety dziecko bawiło się telefonem, i wpisało ileś tam razy zły kod, co spowodowało, że telefon można odblokować tylko poprzez zalogowanie się na konto google, a hasło zostało niestety zapomniane. Można też oczywiście wgrać soft na nowo, jednak wszystkie dane zostaną usunięte. W pamięci telefonu były zdjęcia z wakacji i fajnie by było je jakoś odzyskać. Zna ktoś może na to sposób? Dodam, że telefon chodził na oficjalnym androidzie 2.3.6.

Pytanie czy zdjęcia były zapisane “w telefonie” czyli w pamięci telefonu, czy przypadkiem nie na karcie SD?

Hasło z Google możesz odzyskać na kilka sposobów, zależy od sposobu weryfikacji - był to standardowo alternatywny adres email albo nr telefonu.

Standardowo po zablokowaniu ekranu wzorem,to powinien być komunikat

1cfc80b2e98a37d7m.jpg

Przed chwilą sprawdzałem.

Możesz jeszcze sprubować połączyć się przez Samsung Kies i sobie zgrać na kompa.

Niestety nie ma takiego czegoś. Jest tylko, żeby się zalogować na konto google. Zdjęcia są w pamięci telefonu. Spróbuję je zgrać przez Kies.

Dodane 03.02.2013 (N) 0:16

Metoda z Kies nie zadziałała, gdyż trzeba by ustawić w telefonie odpowiedni tryb. Jakimś cudem przypomniałem sobie hasło i wszystko gra. Temat może polecieć do kosza.