Samsung innov8 kilka pytan

Mam kilka pytan co do tego samsunga

1: Czy jakosc wyswietlacza jest porownywalna do nokii n85 ?

2: Czy ma on plynna animacje tzn. nie jak np. w k800i ze animacja sie tnie (gif albo jakies zdjecie animowne) jak crysis :wink:

3: Czy zna ktos jakas stronke z fajnymi motywami na ten model i czy taka animacja jak w n85 tez w tym fonie byla by taka plynna ? link http://pl.youtube.com/watch?v=s1cd43B8DKA

4: Czy filmy w dvix sie nieprzycinaja co jakis czas ?

5: Czy obsluguje format mpeg-4 ?

6: Czy to prawda ze ma odbiornik dvb-h ? ostatnio na allegro tak ktos mial napisane przy opisie telefonu

"Funkcjonalność telewizora, wbudowany odbiornik DVB-H "

7: A oto najwazniejszy pytanie … czy oplaca sie kupic ten fon cos mala cena tylko 1100 zl a na zdjeciach niema za bardzo sladow uzytkowania, jak bys cie cos dostrzegli to prosze napisac, zastanawiam sie nad kupnem tego fonu tylko niewiem czy sie oplaca… doradzicie mi ?

Jednyn minus jaki ja zauwazylem to ze bluetooth niedziala wie ktos jak to naprawic bo kolega ma ten sam problem w k800i bluetooth tez mu niedziala wlancza sie tylko ze niemozna sie z nikim polaczyc #-o

oczywiście że nie :wink:

zobacz na youtube jakieś pokazy :wink: z tego co kojarzę to były płynne przejścia w menu itd.

zależy od odtwarzacza :slight_smile:

ale nie powinno… podobno na smartmovie muli ale ja na e65 tego nie zauważyłem :stuck_out_tongue: wystarczy odpowiednio przerobić film :slight_smile:

pewnie to jest ta aukcja z allegro co ma zepsuty BT?

a jednak zgadłem :stuck_out_tongue:

ta aukcja jest na allegro od chyba miesiąca :stuck_out_tongue:

jedyna rada to zmiana softa ale… to jest zbyt nowy telefon więc serwis ci tego nie zrobi :stuck_out_tongue:

co najwyżej wezmą, pobawią się fonem i ci go oddadzą twierdząc że oni nic nie mogą zrobić :smiley:

No to jest ta aukcja z allegro :slight_smile: ale czy sie nieoplaca ? jak myslisz … no to wkoncu tylko bluetooth ale ciekawi mnie czy tam cos jeszcze niejest “uszkodzone” i ciekawe jak obudowa wyglada z bliska :stuck_out_tongue:

koleś kupił go dla testów i go od razu chciał sprzedać ale pewnie coś namieszał i BT mu nie działa… możliwe że hard format pomoże ale możliwe że nie… a z resztą, ostatnio było po 1300zł :smiley:

bierz zanim ktoś ci go sprzątnie spod nosa :wink:

Ale muwisz serio oplaca sie ? pozatym muglbys zerknac na te fotki okiem czy niema tam jakis rysek bo ja zabardzo to nic nie zauwazylem… ale moze ty cos dostrzezesz :?

Wlasnie z tym bt to dziwna sprawa koledze w k8ooI tez sie tak robi poszedl do “service” i mu tego nienaprawili :stuck_out_tongue:

Ale chyba i tak sie oplaca za ta cene ? bo moze bym se zyly wyprul zeby go kupic :stuck_out_tongue:

Ps. Moj obecny fon to se k8ooI wiesz moze za ile by go w komisie kupili tak mniej wiecej :?:

jak weźmiesz 400zł to będzie dobrze :stuck_out_tongue:

a z resztą po co ci BT skoro masz 8MPx i system? :smiley:

No tez racja :smiley: chyba go kupie wlasnie z tym gostkiem pisalem no i nawet nawet dobre wrazenie :stuck_out_tongue:

No to chyba ide do kumpli kase pozyczyc pozatym bedzie ciekawie bo kolega go bedzie musial kupic

bo ja w niemczech teraz jestem =D> ciekawie sie zapowiada #-o