Samsung J3 2016-Youtube notorycznie odtwarza w najgorszej możliwej jakości

Witam

Mam problem z telefonem Samsung J3 2016 SM-J320FN.

Otóż youtube notorycznie odtwarza materiał w najniższej możliwej jakości.Nie ma znaczenia czy korzystam z WIFI czy LTE. Wszystkie aktualizacje robione na bieżąco. Kasowałem również pamięć cache aplikacji youtube ale bez skutku. Ustawienie rozdzielczości na automatyczną również nie pomaga.
Długo szukałem w opcjach ustawień Youtube opcji rozdzielczości odtwarzanego materiału ale nic takiego nie ma.

Proszę o pomoc gdyż przełączanie jakości wideo w każdym odtwarzanym filmiku jest bardzo irytujące.

Pozdrawiam

Ustawienia (YouTube) - Jakość filmu - 1080p
Jeżeli to nie pomoże odinstaluj i zainstaluj ponownie YouTube.:grinning:

Nie ma w opcjach ustawień głównych wyboru jakości. Jedynie w momencie odtwarzania filmu.

Całej aplikacji youtube nie da się usunąć. Jedynie usunąłem aktualizacje youtube powracając do wersji androidowej i zainstalowałem ponownie. Niestety bez efektu.

A jakiego antywirusa masz zainstalowanego?

Nie mam żadnego antywirusa.

Kolega @fantomi niech się nie wypowiada jak nie wie …

Sprawa polega na tym że - https://support.google.com/youtube/answer/91449?hl=pl możliwe że twój telefon nie obsługuje tej funkcji. Możesz to sprawdzić przez usunięcie i wyłączenie aplikacji YT. Na jej miejsce wygraj program APK YouTube - najnowsza wersję i zobacz jak spisuje się pełna wersja, a nie dedyk skrojony na Samsunga.