Samsung J600 - brać czy nie?


(Kasia Pioro1) #1

Hej, przedłużam umowę z plusem i mogę wybrać tel Samsung J600 za 129 zł - nawet mi sie podoba - uniwersalnie i elegancko wygląda (a dla dziewczyny to ważne uwierzcie mi:P i ma wystarczajaco dużo funkcji jak dla mnie, zastanawiałam sie też nad Nokią 7360 ale ma tylko 4 MB pamieci wiec odpada.

Co myślicie o Samsungu J600 ?

Pozdrawiam Kasia :slight_smile:


(JUDGE) #2

Okrojona wersja E900.

Osobiście trzymałbym się od J600 z daleka. Kiepski wyświetlacz, dośc słaba bateria, kiepski aparat i video, java tylko przez wap albo smieszne kody... Nie wiem jak jest z ustawieniem mp3 na sms oraz kombinację vibra-dzwonek jednocześnie ale także o te funkcje nie podejrzewam ww. Samsunga.

Plus to radio i slot kart (zawsze coś).

Telefon z niższej półki dla niewymagających użytkowników.


(Foto Tel) #3

No to prawda że przy tym modelu za wiele wymagać nie wolno w sumie on bez umowy kosztuje 500 zł więc warto się zastanowić czy warto sie wiązać za 350 zł na dwa lata?


(JUDGE) #4

Na portalu aukcyjnym ok 440zł

500zł kosztuje wspomniany E900 :slight_smile:

(oba nowe bez locka)


(Foto Tel) #5

Tutaj masz link do najtańszych ofert: http://media2.pl/telekomunikacja/30287- ... ymany.html

niestety chyba już nie aktualne... :stuck_out_tongue: i o dziwo z portalu aukcyjnego...i wybacz nie jest to odosobniony przypadek.. :o


(JUDGE) #6

Oj, nie panikujmy tak :slight_smile:

Wiadomo, że nie jest to pojedynczy czy też czwarty przypadek oszustwa. Tyczy się to nie tylko najtańszych ofert w sieci i nie tylko telefonów.

Wiele razy nabywałem coś dużo taniej przez sieć, z różnych źródeł (nie tylko aukcje) i jak dotąd jestem zadowolony.


(Foto Tel) #7

A ja miałem wtopę na portalu aukcyjnym...i to u ponoć "wziętego" sprzedawcy, co prawda kilkaset złotych ale piechotą nie chodzi... :frowning: