Samsung J700, czy obsłuży 2GB lub 4 GB pamięci?

(Sidh Mor) #1

Witam, mam zamiar kupić do telefonu Samsung J700 kartkę pamięci ale nie wiem ile on obsłuży i by się nie zawieszał, 2 czy 4 GB będzie optymalne? Czy 2 GB to nie za dużo jak na ten telefon?

Jaką max pojemność karty pamięci obsługuję i można do niego wsadzić, by dobrze chodził.

(Filip Kraszewski) #2

Z tego co wiem max. 2GB i nie powinno z nią być problemów więcej to już ryzyko.

(Norbert Karwowski) #3

Max można wsadzić bodajże 16 GB pamięci. (Sam takowy posiadam)

No właśnie...

(Sidh Mor) #4

To ile w końcu panowie, bo 10 zł drożej 4 Gb. A nie chcę wyrzucić kasy w błoto. Jak kupię te 4 GB to na pewno nie będzie żadnych problemów?

Bo OK 2 GB na pewno obsłuży, a 4GB?

(Norbert Karwowski) #5

Jak obsługuje 16GB to i 2 lub 4GB pójdzie.

(Sidh Mor) #6

OK, dzięki wielkie za pomoc.

(system) #7

Co wy mu wmawiacie? Od kiedy J700 ma jakiś system operacyjny który obsłuży system plików FAT32?? Poczytaj: viewtopic.php?f=12&t=281164 (mój post) to nic że o modelu 5200 to jest ale to identyczny przypadek jak twój.

(Norbert Karwowski) #8

Nie wiesz, nie mów. Ja mam 8GB i chodzi idealnie.

(Sidh Mor) #9

ProAgent , wprowadzasz ludzie w błąd, kupiłem dziś ten telefon i kartę pamięci, i w instrukcji telefonu jest napisane, że obsługuję max 2Gb pamięci MircroSD.

(Mroczny30) #10

Twój telefon nie obsłuży kart WIĘKSZYCH niż 2GB. 2GB możesz spokojnie wsadzić.

(Sidh Mor) #11

Wiem to już. Wczoraj kupiłem. I nie obsłuży więcej niż 2 GB. Tak jest napisane w instrukcji.

(system) #12

I na moje wyszło. Następnym razem ludzi w błąd TY nie wprowadzaj, bo tylko kasę mogą stracić.

(Olixxx94) #13

2GB wejdzie na pewno i będzie dobrze działać (sprawdzone).

(Wiolka20 9) #14

Witam! Kupiłam ostatnio taki telefon ale gdy wsadzam kartę 2GB to w ogóle tel. jej nie widzi. Nie wiem czy czy to karta jest zepsuta czy z tel. jest coś nie tak.Proszę o radę.

(system) #15

A karta jakiej marki?? Zobacz czy w innym telefonie działa, najlepiej ten sam problem. Aha i sformatuj kartę w komputerze w systemie plików FAT czy FAT16 (to to samo, ale różne nazwy są)

(Wiolka20 9) #16

To jest karta micro TRANSCEND. Sformatowałam tak jak powiedziałeś ale dalej jej nie widać. Gdy wchodze na opcje ustawienia karty w tel. to w ogóle nie chce wyświetlić się ta opcja albo jak chce zapisać piosenki na karcie zamiast tel. to też nie wchodzi.

(system) #17

mój kumpel ma samsunga e250........ Ma kartę 2gb od czasu do czasu trochę zamuli a tak to spoko....Więc kup 2gb a będzie dobrze :wink:

(system) #18

Zobacz czy karta działa w innym telefonie, najlepiej w tym samym modelu.