Samsung J700, czy obsłuży 2GB lub 4 GB pamięci?

Witam, mam zamiar kupić do telefonu Samsung J700 kartkę pamięci ale nie wiem ile on obsłuży i by się nie zawieszał, 2 czy 4 GB będzie optymalne? Czy 2 GB to nie za dużo jak na ten telefon?

Jaką max pojemność karty pamięci obsługuję i można do niego wsadzić, by dobrze chodził.

Z tego co wiem max. 2GB i nie powinno z nią być problemów więcej to już ryzyko.

Max można wsadzić bodajże 16 GB pamięci. (Sam takowy posiadam)

No właśnie…

To ile w końcu panowie, bo 10 zł drożej 4 Gb. A nie chcę wyrzucić kasy w błoto. Jak kupię te 4 GB to na pewno nie będzie żadnych problemów?

Bo OK 2 GB na pewno obsłuży, a 4GB?

Jak obsługuje 16GB to i 2 lub 4GB pójdzie.

OK, dzięki wielkie za pomoc.

Co wy mu wmawiacie? Od kiedy J700 ma jakiś system operacyjny który obsłuży system plików FAT32?? Poczytaj: viewtopic.php?f=12&t=281164 (mój post) to nic że o modelu 5200 to jest ale to identyczny przypadek jak twój.

Nie wiesz, nie mów. Ja mam 8GB i chodzi idealnie.

ProAgent , wprowadzasz ludzie w błąd, kupiłem dziś ten telefon i kartę pamięci, i w instrukcji telefonu jest napisane, że obsługuję max 2Gb pamięci MircroSD.

Twój telefon nie obsłuży kart WIĘKSZYCH niż 2GB. 2GB możesz spokojnie wsadzić.

Wiem to już. Wczoraj kupiłem. I nie obsłuży więcej niż 2 GB. Tak jest napisane w instrukcji.

I na moje wyszło. Następnym razem ludzi w błąd TY nie wprowadzaj, bo tylko kasę mogą stracić.

2GB wejdzie na pewno i będzie dobrze działać (sprawdzone).

Witam! Kupiłam ostatnio taki telefon ale gdy wsadzam kartę 2GB to w ogóle tel. jej nie widzi. Nie wiem czy czy to karta jest zepsuta czy z tel. jest coś nie tak.Proszę o radę.

A karta jakiej marki?? Zobacz czy w innym telefonie działa, najlepiej ten sam problem. Aha i sformatuj kartę w komputerze w systemie plików FAT czy FAT16 (to to samo, ale różne nazwy są)

To jest karta micro TRANSCEND. Sformatowałam tak jak powiedziałeś ale dalej jej nie widać. Gdy wchodze na opcje ustawienia karty w tel. to w ogóle nie chce wyświetlić się ta opcja albo jak chce zapisać piosenki na karcie zamiast tel. to też nie wchodzi.

mój kumpel ma samsunga e250… Ma kartę 2gb od czasu do czasu trochę zamuli a tak to spoko…Więc kup 2gb a będzie dobrze :wink:

Zobacz czy karta działa w innym telefonie, najlepiej w tym samym modelu.