Samsung j700 i GGPlus

Witam,

miałem zainstalowane GGPlus w telefonie, pobrałem nowe, zainstalowałem i bu, wyskakuje błąd połączenia z internetem sprawdź czy nie jest aktywny profil internet, czy coś w tym stylu, wiecie jak zrobić żeby to GG znowu zaczęło działać? Aplikacja GG zatrzymuje się na 8% podczas ładowania…

Musisz zmienić profile z Wap na internet, nie wiem jak się to robi w samsungu, w sony ericsson było to w opcjach komunikacji i łączności czy jakoś tak.

ale gg w plusie korzysta z WAP… a WAP mam ustawiony.

A w opcjach aplikacji–>dostęp aplikacji–>dostęp do internetu(lub podobnie), tak jest w nokii i lg

nie ma tego czegoś w samsungu, nie wiem chyba się jutro do serwisu z tym przejdę niech mi profile poustawiają…

GGPlus działa przez WAP. Ściągnąłeś chyba zwykłe GG a to działa tylko przez profil Internet. wejdź na strone http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ … _internet/ i sciągnij ustawienie “int”.Potem ustawienia aplikacji ( nie wiem jak to jest w j700 mam u700) i wybierz profil internet.

bo właśnie o to chodzi że wap, internet pobiera kasę a w 36,6 wykupuje sobie pakiety na to gg.