Samsung Jet bateria

Witam :smiley: Przejrzałam już forum w poszukiwaniu odpowiedzi,ale jako że problem dotyczy zwykle nowo nabytych telefonów,często kupionych na Allegro,stąd też ich historia może być różna.Mój został przeze mnie zakupiony w salonie i mam go od początku.

Telefon mam od pazdziernika ubiegłego roku,wiec bateria dość młoda jeszcze,niestety z dnia na dzień telefon zaczal padać po kilkunastu wrecz godzinach.Wymieniłam baterię na nową,z nową dzieje sie dokładnie to samo.Nie muszę dodawać,że używanie telefonu,który nie używany wytrzymuje 12 godzin mija sie z celem.Po wyjęciu karty sim wytrzymuje dwa tygodnie;oczywiscie wiem ze to normalne,bo utrzymanie sieci itp. pożera baterię,ale mimo wszystko skrocenie tego czasu z dwoch tygodni do np 12 godzin nie jest normalne.Poza tym wydaje mi sie,ze po polączeniu z siecią ma bardzo mały zasięg,tzn na 5 możliwych kresek sa np 2 lub 3,nie powiem na 200 % jak bylo wczesniej bo nie zwracalam na to raczej wiekszej uwagi,ale mam wrażenie ,że tych kresek było 5.Tylko czy to może mieć jakiś związek?Nie wiem jakie informacje mogą okazać się użyteczne,więc piszę o wszystkich swoich obserwacjach.Nie wiem co mogłabym zrobic jeszcze sama,a co nie naruszyłoby warunków gwarancji,jeśli nic nie podpowiecie to chyba pozostanie mi zanieść go do serwisu :?

Ktos kiedyś radził sformatować kartę pamięci,że niby jakiś proces na tej karcie moze żreż baterię,ale po wyjęciu karty nic się nie zmienia.Wiem też,że często w różnych sytuacjach pomaga wgranie nowego oprogramowania;ale po pierwsze nie wiem czy nie bałabym się tego sama zrobić,poza tym wszędzie napotykam na wersję polską i nie wiem jak na to spojrzy UK-ejowski serwis,czy nie uzna tego za jakąś niepowołaną interwencję.Czytałam też o czymś,co nazywa się ogniwem doprowadzającym prąd z baterii do telefonu czy jakoś tak i to może się popsuć dając właśnie wyraz w wydajnosci.

Jakby co nie krzyczcie na kobietę :lol: :lol: Pozdrawiam.