>>>> samsung l700 czy lg kf510 prosze o rade w wyborze <<<<

bardzo prosze o pomoc w kupnie telefonu, waham się pomiędzy tymi dwoma:

lg-kf510-mobile-phone.jpg

a

samsung-l700-mobile-phone.jpg

oto filmy przedstawiajace telefony… dodam ze cenowo one sie nie roznia.

samsung l

porównanie

LG KF510 Samsung Samsung SGH-L700

OGÓLNE

System GSM 900, GSM1800, GSM1900 GSM850, GSM 900, GSM1800, GSM1900, WCDMA

Wysokość (mm) 104.5 109

Szerokość (mm) 49.5 46

Grubość (mm) 10.9 12.8

Wyświetlacz 256 tys. kolorów 256 tys. kolorów

Wyświetlacz (param.) 240 x 320, 2,2 cala 176 x 220, 2,1 cala

DANE

IrDA Nie Nie

Bluetooth Tak Tak

GPRS Class 10 Class 10

EDGE Tak Class 10

WiFI Nie Nie

WAP 2.0 xHTML

Aparat fotograficzny (param.) 3,2 Mpix, autofocus, flash 2 Mpix, flash, wideo, druga CIF

LG jest dużo lepszy ponieważ:

Jest ładniejszy

Ma trwałą obudowę

Dotykowe przycisku z tego co się dowiedziałem są bardzo dobre i nie ma z nimi problemów

Chyba można do niego wgrać kilka motywów

Mój Głos idzie na LG

narazie oba mi sie podobaja, dodam ze lg ma aparat 3 mpix z autofocusem a samsung tylko 2…

waham się nad lG gdyz slyszalem ze te dotykowe sterowanie jest bardzo delikatne i czule, latwo przejsc do czegos zupelnie innego niz do ktorego chcielismy przejsc… oba te telefony (samsung 300 zl na allegro) lg 300 (wg mnie mega okazja) w moim zaufanym sklepie internetowym…

wszystich przegladajacych temat prosilbym o udzielenie sie w nim, do czego zachecam :))

Z pewnością LG z powodu, że samsung “dla bezpieczeństwa” zablokowował możliwość instalowania z plików jar z dysku. więc musiałbyś kasę tracić za WAP aby coś zainstalować.

zamowilem lg za 300zl! dodam ze w saturnie jest w cenie 800 zl wiec mysle ze sie oplaca, nawet bardzo :slight_smile:

Jak go będziesz miał to napisz jak się sprawuje.

mam go od poniedzialku i jest swietny, coz moge powiedziec: reakcja ludzi na telefon jest swietna, mi sie podoba strasznie, dzieki za pomoc w wyborze :slight_smile: