Samsung LE23R82B - opinie,czy warto?Jaki TV do 1000?

Witam.

Czy ktoś miał do czynienia z tym modelem ?

W związku z moją przeprowadzką szukam TV który będzie raczej służył do sporadycznego grania na konsoli X360 więc musi mieć HDMI.

Nie chcę monitora,postanowiłem że będzie to TV bo jednocześnie przyda się on w osobnym pokoju(tam gdzie będzie stała konsola).

TV mam z kablówki więc nie wiem jaki będzie obraz na tym Samsungu.

Czy ktoś ma doświadczenie w tych sprawach?

Ewentualnie co polecacie do 1000 złotych z HDMI i z dobrą jakością obrazu z kablówki ?

Pozdrawiam.

Witam.

Posiadam model LE23R81B który od LE23R82B różni się tylko paroma szczegółami na obudowie. Użytkuje go już rok czasu jako monitor i jako tv. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do niego. Posiada 2 hdmi także można podłączyć konsole i coś dodatkowego. Obraz może być, posiadam dekoder Cyfry+. W zeszłym roku użytkowałem dekoder hd tejże platformy i obraz był naprawdę elegancki (oczywiście tylko na kanałach hd :slight_smile: Kupiłem go za niecałe 1300 zł i nie żałuje.

Pozdrawiam.

Marcin-san ,czyli ogólnie warto?

Bo to jaki obraz będzie z konsoli X360 na tym TV to mniej więcej sobie wyobrażam ale nie wiedziałem czego się spodziewać jeśli chodzi o telewizję,czy obraz z kablówki będzie lepszy/taki sam jak na zwykłym CRT.

Gdyby ktoś jeszcze miał jakieś doświadczenia/opinie to proszę pisać.

Co do obrazu to zależy od nadawcy. TVP nadaje większość kanałów w formacie 4:3 a ten tv ma 16:9 więc obraz jest trochę rozciągany, co innego np. na Canal+. Ogólnie to polecam. Do 1000 PLN to może to: http://www.ceneo.pl/2295296