Samsung M3510 - nie czyta plików Java

Witam ,tak jak w temacie ,gdy ściągnąłem parę gier (wiem ,ze nie jest do grania itd ,ale chciałem przetestować tylko) i niezależnie od tego do której pamięci skopiowałem (karta czy wewnętrzna) on stwierdził ,że format pliku nie jest obsługiwany .

mordix , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Niektóre gry nie będą chodzić, gdyż jest niewłaściwy format - na ten model to jad i jar. Czasami jest też tak że gra potrzebuje szybszego procka by w ogóle odpalić instalator.

Może nie tyle co pokazuje mi to ,że jest nieobsługiwany co obok pliku jest ikona z przekreślonym kołem .

Na niektórych Samsungach w ogóle nie odpalisz takich gier.

Temat można zamknąć . Odkryłem coś czego w ogóle nie wiedziałem i nie spodziewałem się a mianowicie to ,że odpala się je z pliku .jad .