Samsung Monte - WiFi i widgety

Witam!

Mam nowy telefon, tj. Samsunga Monte, swoją drogą serdecznie go polecam, świetnie wykonany dotykalec!

Ale jest jeden problem.

Mam Neostradę, wcześniej łączyłem się z internetem poprzez modem, jednakże w domu pojawiły się dwa komputery, tak więc przerzuciliśmy się na router.

Niestety nie było mnie przy tym jak znajomy pomógł nam go skonfigurować. Router jest marki AirLive, z założonym hasłem. No i właśnie.

Monte znajduje router, wpisuje, mam nadzieje poprawne hasło, a mimo to cały czas przy próbie połączenia wyskakuje “błąd uwierzytelnienia”

Gdzie jest problem?

I może znacie jakąś fajną stronę z widgetami i aplikacjami?

Problem może być z szyfrowaniem. Może pomogłaby np. zmiana z AES na TKIP - spotykałem się z takimi przypadkami, jednak nie znam Monte i moja propozycja to jedynie strzał :slight_smile:

Pudło,

dogrzebałem się do tych ustawień, sam zmienieam to i owo, teraz jestem na 100% pewien, że wpisuje poprawne hasło,

a czas łączenia się bardzo wydłużył, komunikat o uwierzytelnieniu zmienił się na zwykłe “rozłączono”

Dodane 11.12.2010 (So) 19:24

Hej udało mi się! Najpierw wyłączyłem szyfrowanie i działało. Teraz zmieniłem na szyfrowanie WPA-PSK i TKIP i to się okazało przepisem na sukces.

Czyli miałem rację, powodzenia :wink: