Samsung N150 netbook. Warto kupic?

Mam możliwość kupić netbook Samsung N150, za £100. Netbook jest w bardzo dobrym stanie, z pudełkiem, ładowarką, i z wciąż ważną przez pół roku gwarancją. Procesor to Atom N450, HDD 250GB, RAM 1GB, ale mam kostkę to mogę drugą dołożyć (nie wiem czy jest możliwość), ma slot na karty USIM i na karty pamięci SD. Muszę się zdecydować w miarę szybko, bo mi przepadnie, a nie wiem, czy warto. Proszę o pomoc :]

Dodane N, 21 października 2012, 15:54

Heh, kupiłem to za te 100 funtów. Wydaje mi się, że to dobry deal.

Jako maszyna do pisania to może być,a o internecie w otwartych paru kartach w przeglądarce lub oglądania jakiś filmików to zapomnij.

Ma służyć jako pomoc naukowa mojej dziwczynie. Musi co miesiąc fruwać do Polski na studia i nie chce targać ze sobą pełnowymiarowego, ciężkiego lapciana. Najwyżej sprzedam za tyle co kupiłem.

Zdecydowanie tak, też niedawno kupiłem w cenie delikatnie wyższej niżtyi bardzo sobie chwalę. A co do filmów, no można przecież przerobić na mniej wymagające formaty, bateria trzyma mi 4-5h więc nieźle jest, matryca matowa, lapek lekki, jak się dobrze przytnie system to śmiga (ja jade na xpeku)

Ten jest na Win 7 Starter.

YouTube chodzi, filmy online też, Skype chodzi, OpenOffice chodzi, MS Office 2007 Trial chodzi, kilka zakładek na Google Chrome chodzi, uruchamia się szybko, a bateria trzyma długo.

Widziałem na www.amazon.co.uk - można używanego kupić za 159 funtów, a nowego za 209. Za półrocznego, używanego w bardzo dobrym stanie zapłaciłem 100 funtów - dobry deal. Jestem zadowolony.