Samsung nc110 (resetujący się wiatrak)

Witam. Od dziś mam mały problem ze swoim netbookiem a mianowicie wieczorem nagle zaczął wydawać dziwny hałas. Mogę go śmiało porównać do rozruchu starego komputera stacjonarnego po czym po 2s odłączalibyśmy kabel od zasilania i bawili się tak nieustannie. Moje podejrzenia padają na wiatrak w środku ponieważ podczas tych odgłosów raz czuć wylatujące powietrze raz nie czyli tak jakby wiatrak cały czas chciał wystartować a coś go po paru sekundach blokuje i się resetuje. Próbowalem go odkurzać i przewietrzać ale nic nie dało ;/ Sytuacja ma miejsce gdy netbook normalnie leży w pozycji poziomej czyli podczas normalnego użytkowania.Owe hałasy cichną i wiatrak normalnie chodzi gdy odwróce netbooka pionowo czyli siedząc, otworzymy netbooka i położymy monitorem do kolan. Gdyby to był kurz czy brud to w sumie nieważne jak by leżał i tak i tak by się wyłączał dlatego proszę o jakąkolwiek radę, czy ktoś spotkał się z czymś podobnym lub wie jak można temu zaradzić w warunkach domowych nie rozkręcając go, ponieważ jest jeszcze na gwarancji jednak wiadomo, oni miesiąc trzymają a ja własnie zaczynam sesje i wszystkie materiały się tam znajdują jednak obawiam się odpalenia netbooka, ponieważ mogłoby się coś spalić lub rozlecieć ;/

gavriel5 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Cześć

Wiem że pilnie potrzebujesz sprzętu ale skoro jest on na gwarancji to z niej skorzystaj zamiast samodzielnie go naprawiać.

Bez przesady… Najczęściej są to dwa tygodnie lub krócej. Bardzo rzadko zdarzają się dłuższe pobyty w serwisie i najczęściej wynikają z braku jakichś części na wymianę.Lepiej zawczasu zgłoś problem do gwaranta.

:roll: