Samsung np300e5c-a02pl - Sterowniki do kontrolera sieci

Pomocy. Robiłem format mojego laptopa. Dokładniej jest to samsung np300e5c-a02pl. Po instalacji systemu okazało się ze nie miałem kopii zapasowej i teraz nie mam sterowników. Sciągnąłem zalecany sterownik do karty sieciowej ze strony producenta ale nie działa… Nie mam internetu i przepraszam za bledy, ale pisze z telefonu. Nie wiem jaki ten sterownik sciągnąć. Patrzyłem na stronie intela i jest ich sporo…

Pobierz ze strony producenta, ale laptopa! LAN i Wireless LAN.: http://www.samsung.com/pl/support/model/NP300E5C-A02PL odpowiedni dla Twojego systemu operacyjnego.

Tak pobierałem ze strony producenta laptopa. Po instalacji sterownika wyświetlił się komunikat ze sterownik nie został zainstalowany. Próbowałem raz jeszcze i dalej nie działa. Po wejściu w rozwiązywanie problemów i przeczytaniu krok po kroku co powinienem zrobić wszedłem na stronę producenta karty sieciowej lecz tam znalazłem kilka rożnych sterowników każdy do innej kart sieciowej.

Sorki zanim edytowałeś widziałem tylko pierwsze zdanie. Już sprawdzam.

Zainstalowałem. Dopiero zauważyłem, że moja karta sieciowa to nie Intel tylko Atheros… Mój głupi błąd, ale nie wiedziałem jak to sprawdzić. Dzięki za pomoc.

mateuszwilk1995 , na forum używamy polskich liter diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swoje posty w tym temacie. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus