Samsung NP370R5E-S06PL sterowniki

Witam, od 2-3 lat jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem laptopa marki Samsung, dokładnie model Seria 3 NP370R5E-S06PL. Odkąd pamiętam nie działało przełączanie kart graficznych które tam mam AMD oraz Intel. Czy to system 8; 8.1 czy nawet 10 (na którym komputer padł. Próbowałem wielu sposobów ale bez skutku (na ww windowsach). Aktualizowałem sterowniki z SW Update, nie działało, ściągałem programy tj Driver Booster, nie działało. Zna ktoś sposób w jaki można tego laptopa postawić na nogi? Jestem w stanie wyczyścić go do stanu początkowego, cokolwiek. Może ktoś ma odpowiednie sterowniki do tego laptopa? Bo zaczynam tracić cierpliwość. Także proszę was o optymalne sterowniki do tego modelu (działające). Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Te ze strony producenta powinny być okej.

Na stronie producenta są udostępnione sterowniki pod XP-ka, więc problemy z którymi się spotykasz są już uzasadnione. Sterowniki prawdopodobnie zainstalujesz z użyciem SlimDrivers lub DriverEasy, jeśli nie musisz skorzystać z XP. Tam napewno wszystko zadziała.

Więc DriverBooster jest słaby? Więc co, kompletny format > aktualizacja wszystkiego z Windows Update > instalacja sterowników z SlimDrivers lub DriverEasy?

Proponuję inne oprogramowanie bo każde może, ale nie musi mieć inną bazę danych. Jaki system posiadał fabrycznie sprzęt?

widnows 8.0 

http://www.driverforsamsung.info/index.php?q=NP370R5E-S06PL&a=search 

Tu znajdziesz sterowniki do twojego modelu, gdy wystąpią jakieś problemy kontynuuj temat. P.S Przełączanie pomiędzy kartami służy do oszczędzania baterii. (Tutaj AMD najlepszy, a Intel najgorszy czyli do mniejszego poboru energii) Od zarządzania tym jest Easy Display Manager.