Samsung NP530U3C-A04PL instalacja Windows 8 na EUFI

Witam, potrzebuję pilnie pomocy, rozsypał mi się mój Windows 8 na Laptopie jak w tytule. Próbowałem przez opcję Recovery wrócić do zapisanego jedynego punktu. Po przeprowadzonej Recovery zamiast załadować windows wywala błąd: 0xc0000001 i mogę tylko wrócić do UEFI. Niestety nie zrobiłem sobie szybciej kopi zapasowej systemu ani też płytki recovery. Próbowałem wystartować z ściągniętej kopi Windows 8 z internetu i zresetować komputer do ustawień fabrycznych ale się nie da. Instalacja z tego nośnika także nie jest możliwa gdyż coś tam wywala że należy sformatowaćc partycję jako Fat32 do systemu UEFI. Możecie mi coś poradzić jak zresetować komputer żeby wrócił do momentu jak go kupiłem. Partycje Recovery mam nie ruszone. Może jest jakiś sposób żeby przez jakiś program dos-owy utworzyć płytę recovery z tych partycji odzyskiwania? Potrzebuję laptopa do pracy i bez niego leżę.

Próbowałeś według tego opisu?:

czyli **przytrzymany** klawisz **F4** podczas startu komputera, aż do chwili pojawienia się logo.

Przytrzymanie tego przycisku dalej prowadzi do tego Recovery co przedtem już robiłem. Po zrobieniu jeszcze raz recovery teraz przy starcie Windowsa wywala błąd 0xc000000f.

Z tego co widzę w Recovery są dwie opcje: przywracanie do ustawień z danego punktu w czasie i przywracanie do ustawień fabrycznych.

Hej,

Uruchom konsolę odzyskiwania - być może dostęp do niej istnieje także w czasie uruchamiania procedury Recovery - i wykonaj w niej kolejno polecenia:

:arrow: bootrec /fixmbr

:arrow: bootrec /fixboot

:arrow: bootrec /rebuildbcd

Pozdrawiam,

Dimatheus