Samsung NP530U3C-A05PL po ostatnim update nie uruchamia się

Witam !

Ponownie otwieram temat związany z moim ultrabookiem. Chodzi o Samsung NP530U3C-A05PL

Ultrabooka pożyczyłem koleżance, więc stwierdziłem, że to za jej sprawą był błąd.

Komputer zwróciła w dniu wczorajszym, więc postanowiłem przywrócić komputer do stanu fabrycznego (odżałowałem wszystkie dane jakie znajdowały się na dysku), zrobiłem go zupełnie na nowo… Wszystko fajnie dopóki nie ściągnęła się ostatnia paczka aktualizacji ważąca około 500 MB. Po uruchomieniu ponownym komputer w kółko wyświetla to co na filmiku… Całą noc przeleżał i tak jest przez cały czas… Macie jakieś rady ? Jak to naprawić ?! Nie będę codziennie go formatował i wgrywał ponownie, skoro po tych aktulizacjach występuje taki błąd… Jak sądzę problem leży gdzieś w software Samsunga - gryzie się z aktualizacjami Windows 8 i powstaje kłopot… Czy ktoś spotkał się z takim problemem, co mogę zrobić ? :frowning:

Tutaj raczej chodziło o aktualizacje Windows…

Windows bardzo lubi się ściąć, kiedy dasz mu wszystkie updaty na raz (czyli to 500mb). Ja miałem już tak kilka takich przypadków.

Najlepiej żebyś spróbował przywrócić system do stanu poprzedniego - będzie miał nazwę Windows Update.