Samsung Omnia - Hard Reset

Witam.

Chciałbym sformatować telefon Samsung Omnia, ale za nim to zrobię chcę wiedzieć, czy wszystko będę musiał ustawiać od początku np Ustawienia sieci, lub instalowanie potrzebnych programów do prawidłowego funkcjonowania telefonu, no i czy da radę to wszystko samem zrobić, bez ponoszenia jakichś kosztów.

Dziękuję.

Hard reset jest to przywrócenie ustawień domyślnych, ale jednocześnie wykasowane zostają DODATKOWE programy (nie te, które wgrane zostały przez producenta). Kosztów żadnych za to się nie ponosi :slight_smile: Co do zrobienia tego - Menu :arrow: Ustawienia :arrow: zakładka System :arrow: opcja Zerowanie pełne :arrow: wybierasz, co chcesz wyczyścić, czy pamięć główną (telefon) czy pamięć zewnętrzną (karta pamięci i 8/16GB telefonu).

PS. Napisz jeszcze, dlaczego chcesz to zrobić. Może da się to ustawić bez robienia Hard resetu.

Jestem już drugim właścicielem tego telefonu, zauważyłem, że z czasem ten telefon robi się trochę wolny, lekko się przymula. Pomyślałem, że Hard Reset załatwi sprawę i przywróci mój telefon do prawidłowego działania.

A wyłączasz zbędne aplikacje w Menedżerze zadań? Może wtedy odmuli.

http://www.omniamobile.pl/informacje/twardy-reset/

jak nie zadziała to przeczytaj komentarze…jest kilka sposobów… pamietaj że wszystko się usunie…telefon będzie jakby wyszedł z fabryki.