Samsung Omnia HD vs. HTC Touch Diamond II

(Scigany89) #1

Witam :slight_smile:

Jak w temacie, zastanawiam się nad wyborem któregoś z wymienionych wyżej "telefonów".

Oba spełniają moje oczekiwanie jeśli chodzi o funkcje i konfiguracje sprzętową, ale jestem ciekawy jak się sprawują w codziennym użytkowaniu.

czekam na wasze opinie,

pozdrawiam

Scigany.

(PaPuX) #2

Lepiej "Samsung Jet"

Osobiście jak dla mnie działają wolno poza tym są strasznie duże.

(Scigany89) #3

Rozmiar mi jakoś specjalnie nie przeszkadza(były użytkownik Toshiby G900 :wink: ),a ten samsung mi nie odpowiada z powodu braku systemu operacyjnego, ale to moja wina, bo zapomniałem się sprecyzować, że zależy mi na WM lub symbianie :wink:

(Ziomek Zemsty) #4

Samsung ma symbiana. A tak poza tym to jak się ma do tych telefonów htc touch hd?

PS. tym samsung jet też jestem zainteresowany.

(Pawbrotm) #5

Zdecydowanie HTC. Ma dużo ciekawszego Windowsa Mobile. Symbian również jest niezły, ale WM dla mnie "rządzi" :smiley:

(PaPuX) #6

A "samsung Jet (i8000)" niby co posiada? :expressionless:

(Pawbrotm) #7

Brałem pod uwagę telefony wymienione przez autora postu. Poza tym chodzi ci o ten telefon: http://www.telix.pl/artykul/samsung-omn ... 29216.html

Jeśli tak, to również może być warty uwagi.

(Ziomek Zemsty) #8

Yyy... jemu chyba raczej chodziło o Samsunga S800 Jet. tego nowego i to na pewno nie jest żadna omnia. Główną zaletą tego Jet'a jest procesor taktowany na 800 MHz, co sprawia, że jest on obecnie najszybszym lub prawie najszybszym smartphonem na rynku. No i oczywiście Win Mobile. Omnia i8000 2 też mi się podoba.

(PaPuX) #9

Omnia i8000??

Nie ma takiego telefonu.

Samsung i900 jest to Omnia

Samsung i8000 jest to Omnia 2

Trochę zmiksowałeś nazwy imienne z nazwami producenckimi.

(Ziomek Zemsty) #10

Przepraszam, ale pierwszy raz na oczy zobaczyłem ten telefon. #-o