Samsung Omnia HD vs. HTC Touch Diamond II

Witam :slight_smile:

Jak w temacie, zastanawiam się nad wyborem któregoś z wymienionych wyżej “telefonów”.

Oba spełniają moje oczekiwanie jeśli chodzi o funkcje i konfiguracje sprzętową, ale jestem ciekawy jak się sprawują w codziennym użytkowaniu.

czekam na wasze opinie,

pozdrawiam

Scigany.

Lepiej “Samsung Jet”

Osobiście jak dla mnie działają wolno poza tym są strasznie duże.

Rozmiar mi jakoś specjalnie nie przeszkadza(były użytkownik Toshiby G900 :wink: ),a ten samsung mi nie odpowiada z powodu braku systemu operacyjnego, ale to moja wina, bo zapomniałem się sprecyzować, że zależy mi na WM lub symbianie :wink:

Samsung ma symbiana. A tak poza tym to jak się ma do tych telefonów htc touch hd?

PS. tym samsung jet też jestem zainteresowany.

Zdecydowanie HTC. Ma dużo ciekawszego Windowsa Mobile. Symbian również jest niezły, ale WM dla mnie “rządzi” :smiley:

A “samsung Jet (i8000)” niby co posiada? :expressionless:

Brałem pod uwagę telefony wymienione przez autora postu. Poza tym chodzi ci o ten telefon: http://www.telix.pl/artykul/samsung-omn … 29216.html

Jeśli tak, to również może być warty uwagi.

Yyy… jemu chyba raczej chodziło o Samsunga S800 Jet. tego nowego i to na pewno nie jest żadna omnia. Główną zaletą tego Jet’a jest procesor taktowany na 800 MHz, co sprawia, że jest on obecnie najszybszym lub prawie najszybszym smartphonem na rynku. No i oczywiście Win Mobile. Omnia i8000 2 też mi się podoba.

Omnia i8000??

Nie ma takiego telefonu.

Samsung i900 jest to Omnia

Samsung i8000 jest to Omnia 2

Trochę zmiksowałeś nazwy imienne z nazwami producenckimi.

Przepraszam, ale pierwszy raz na oczy zobaczyłem ten telefon. #-o