Samsung Omnia i8000 II

Co uważacie o tej komie. jaki ma aparat,video, czy jest funkcjonalny. Słyszalem, że jest wolny, ale jak wolny? przez cały czas? czasami? W ile sekund np. otwiera się menu, albo jak sie przewija kontakty lub funkcje menu. Dla mnie to ważne, bo aktualnie mam nokie e65, która tak muli, żę szkoda gadać. Jak ta nokia ma zły dzień (który ma co dwa trzy dni)to menu mi sie otwiera w minute.ile trzyma na baterii? bo ta nokia moja trzyma max. jeden dzien przez co mam go przez3/4 w ładowarce. Czy tak samo byłoby z tą Omnią jak z moją nokią e65? Najchętniej bym chciał opinie osób posiadających to cacko.

Otóż moje odczucia są negatywne.

Najważniejsza wada to oczywiście jest ogromny.

3,7 cala to jeszcze by przeszło ale po dodaniu obudowy telefon ma wysokość prawie 12cm :o

Bateria 1500mAh teoretycznie będzie czuwał tydzień, ale faktycznie przeciętnemu kowalskiemu starcza na ok 3 dni pracy.

Aparat 5Mp 720 x 480 video oczywiście fatalnej jakości nie nadające się do oglądania nigdzie oprócz wyświetlacza w telefonie.

Bardzo oporny system Windows Mobile który co prawda ma dostęp do szeregu aplikacji ale działa na tym telefonie strasznie wolno (nokia e65 jest od niego szybsza o około 30%). Porównał bym to działanie Windows XP na sprzęcie 486.

Moja opinia. Nie warto.

Proponuje rozejrzeć się za czymś na androidzie lub symbianie v5 gdyż te interfejsy według mnie są najszybsze i najwygodniejsze.

Telefon jest faktycznie trochę zamulony.

Tak jak kolega wyżej proponuję rozejrzeć się nad czymś z Androidem, bo ta platforma jest bardziej przyszłościowa niż WM, Windows 7 będzie zupełnie inny niż znany teraz, na innym kodzie.

Rozejrzyj się chociażby za jakimś HTC choćby Magic czy Hero i wgraj sobie na niego jakiś ciekawy ROM np. Androida 2.1 z Sense UI, z takiej konfiguracji będziesz zadowolony.