Samsung Pc Studio 3 PROBLEM!

Witam :slight_smile: Mam problem. Pare dni temu kupiłem Samsung d900i. Dostałem program Samsung Pc Studio 3 . Przesyłałem przez 3dni wszystko było ok . Wczoraj jednak robiłem formata dysku i skasowałem program i teraz instalowałem odnowa. Gdy zainstalowałem wszystko dałem na tę ikone co się przesyła z kompa na fona i mi wyskoczył błąd NIE WYSYŁAJ coś takiego :frowning: Odinstalowalem jeszcze raz i znow to samo.Program ma 5dni jest oryginalny niewiem co się mogło stac :frowning: Mógłby mi ktoś pomóc ? Mój tel: Samung d900i.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz :slight_smile:

Siwy1993 , zrobiłeś format całego kompa czy jednego dysku (partycji)?

Odinstaluj program, wejdź w Start->Uruchom… wpisz regedit i OK.

Odszukaj te klucze:

i usuń. Zainstaluj od nowa program.

CZyli co mam zrobic?? Odinstalowalem i dalej to samo ;./

Multimedia manager.exe

Wystąpił problem z aplikacją Multimedia manager.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.rogram i od nowa zainstalowałem i nic :frowning: Dalej wyskakuje

PROSZE POMÓŻCIE !

Matief zrobiłem format dysku C bo tylko jeden dysk miałem 80GB

Siwy1993 , ściągnij i zainstaluj (pamiętaj, żeby wcześniejszego odinstalować)

http://samsung24.com.pl/download?func=fileinfo&id=4

Ale ja już tak robiłem 5x i dalej taki błąd :frowning:

Odinstaluj aplikacje, usuń te klucze, które wymieniłam, poszukaj plików, które mogły po tymże programie pozostać i usuń je-> zainstaluj ponownie.

Olcia:

A gdzie ja mam te klucze odnalejśc? Jak? ;> I te pliki które podałaś …

Olcia

Gdy chce usunąc te kluicze pisze mi : Nie mozesz usunąc wszystkich podanych wartosci !!

???

W takim bądź razie zainstaluj jeszcze raz, odinstaluj programem Revo Uninstaller (tryb rozszerzony), pousuwaj to, co znajdzie i zainstaluj jeszcze raz.

Dziękuje :slight_smile: Działa program . Tylko teraz mam pytanie jeszcze :

Da rady wymienic wejscie USB do komputera? Bo chyba popsute ;(