Samsung PC studio nie da się zainstalować

Witajcie otóż posiadam windowsa 7 i Samsunga Avile, ściągnąłem sobie najnowszego samsunga pc studio i na końcu przy instalacji sterowników wyskakuje mi takie okienko:

beztytuuvb.jpg

Mimo iż klikam zainstaluj co chwile ono wyskakuje i nie mogę dokończyć instalacji… posiadacie jakieś solucje?? :expressionless:

Jaki Windows 7 ??

Ja mam Avilę oraz Windows 7 Ultimate i mi zainstalował się pięknie.

Spróbuj zainstalować w trybie zgodności z Vistą SP1.

a ja tam próbowałam wszystkiego i niestety nie mogę zaisntalować ;//

a swoją drogą pisałam też do Samsunga, to śmieszne, że nie mają oprogramowania na Win. 7;/ nie powstał wczoraj, żeby JESZCZE nie zdąrzyli…

mam taki sam problem

Samsung New PC Studio nie ma problemów z instalacją. Ewentualnie z menu kontekstowego wybrać “Uruchom jako administrator”

* Edytuj post

* Zgłoś ten post

* Odpowiedz z cytatem

SAMSUNG PC STUDIO + AVILA > WINDOWS 7/ PROBLEM Z USB DRIVER

Witam, moja koleżanka ma avile i używała pc studio do zgrywania zdjęć z telefonu itp. Poprosiła mnie niedawno o instalacje windowsa 7 na swoim laptopie. Udało się, ale nie mogła potem zainstalować PC Studio I Usb Driver do avili. Jeśli chodzi o pc studio to zainstalowałem najnowszą wersję PC Studio 7.2.24.9 i na windows 7 bez problemu się uruchamiała. Ale gdy chciałem się połączyć z telefonem nie widział go, i mówił ze jest nie podłączony. Przypomniało mi się że zapomniałem zainstalować STEROWNIKÓW USB. ale te z płyty cd dołączonej do telefonu tak samo jak pc studio nie chciały się zainstalować. Wyskakiwał błąd o braku zgodności. Proszę o jakiś link do najnowszych sterowników które się bez problemu zainstalują na windows 7. Podziękuję natomiast za hakerskie sztuczki;) ponieważ wszystkie niby sposoby uruchomienia sterowników, opisywane przez niby “szpeców” nie działały i trochę szkoda mi już na to czasu. Dziękuję