Samsung R522+Namuga 1.3M Webcam=Problem

Mam problem z moim nowym laptopem, który posiada kamerę internetową 1.3 MPx. Po uruchomieniu Skype, pierwsze co to test sprzętu, który wykonałem. Ten test zawiera sprawdzenie kamery internetowej. Ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że kamera działa strasznie wolno i zacina obraz. Chciałem to jakoś poprawić, więc wszedłem w ustawienia Skype i pokazało się, że moja kamera, to: Namuga 1.3M Webcam. Pokazało się okno zaawansowanych ustawień, ale nie wiem co tu zmienić, żeby działała szybciej, ale są tylko opcje: Jasność, kontrast, odcień (niedostępne), nasycenie, ostrość, gamma, równowaga bieli (niedostępne), przeciwoświetlenie (niedostępne), wzmocnienie, włączenie koloru (niedostępne) i częstotliwość linii zasilania (usuwanie migotania) i opcje 50 i 60 Hz. Chciałem też zapytać czemu te kilka opcji jest niedostępnych do ustawienia i co zrobić, żeby poprawić szybkość kamery, bo jej szybkość jest naprawdę straszna. Jeżeli potrzebne są jakieś informacje dokładniejsze o moim laptopie, to podaję link do strony Samsunga: http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-peripherals-prtinters/ultra-mobile-pc/r-series/NP-R522-JS04PL/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=features. Bardzo proszę o pomoc, bo nie wiem już co mam robić.

PS. Nie wiem także, gdzie w moim Windows 7 znajduje się ten program Namuga 1.3M Webcam, bo w starcie go nie ma, a i w Menadżerze urządzeń nie mam możliwości zmiany ustawień.