Samsung R540 nie działa WiFi

Witam serdecznie. Dziś formatowałam mojego laptopa samsung r540, ponieważ system się rypnął. Wgrałam na niego Win 7 i próbuje teraz połączyć się z WiFi. Jednak niestety nie mam pojęcia czemu nie działa. Kontrolka z WiFi świeci się na niebiesko uruchomiłam ją za pomocą przycisków Fn + F9. Jednak nadal nie da się połączyć z netem. Co może być tego przyczyną ? Proszę o pomoc. Zainstalowałam Broadcom 5.100.249.2 dla Win 7, ale to nic nie dało.

Twoja bezprzewodowa karta sieciowa może mieć jeszcze dwóch innych producentów, czyli Atheros lub Realtek. Należało to sprawdzić w Menadżerze Urządzeń przed reinstalacją systemu. Teraz musisz ustalić producenta na podstawie ID w Menadżerze Urządzeń. Zaznacz tę kartę tamże (może mieć wykrzyknik lub pytajnik w pozycji Kontroler sieci lub podobnie), potem górne Menu > Właściwości > zakładka Szczegóły > Właściwość (rozwiń) > Identyfikator sprzętu. Na podstawie ID ustalisz producenta w sieci lub tu, na forum. Następnie pobierz odpowiednie sterowniki: http://www.samsung.com/pl/support/model/NP-R540-JT02PL-downloads Po lewej wybierz pozycję Sterowniki. Potem zwróć uwagę na Opis sterowników Wireless i producenta.

Witaj, spróbuj jeszcze sterowniki zainstalować od chipsetu.

Są one tutaj klik, wybierz tylko wersję odpowiadającą Twojemu systemowi.

Ps. ewentualnie tu masz podobny wątek klik (może coś tu wyhaczysz).