Samsung s3 problem z baterią

Witam jakiś czas temu dostałem telefon samsung s3 uzywany (więc gwarancji już nie ma ) i mam problem z baterią a chodzi mi o to gdyż po naładowaniu telefonu do 100 % bateria wytrzymuje przy korzystaniu z internetu nie całe 2 godziny w trybie czuwania myśle ze do 8 godzin dałaby radę .Dodam ze bateria jest od oryginalna nigdy nie wymieniana data nawet pisze 2012.08.02.Przywracałem ustawienia fabryczne i dalej to samo .PROSZĘ POMÓZCIE 

Zuzycie bateri to :

Ekran 35 %

czuwanie sieci 31%

urządzenie bezczynne 10%

system android 5%

Jądro systemu 4%

usługi google play 4%

Messenger 2%

facebokk 2%

 

samsung33333

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

takie mają te telefony baterie, dla oszczędzenie energi, masz dziesiątki opisów oszczędzania barterii w smartfonie na necie, przedewszystkim wyłącz, usługi jak bluetooth, GPS, NFC, Wi-Fi, przesył danych

Wszystko wylączone może baterie kupić ? 

Wygoogluj sobie jak wgrać na nowo androida za pomocą programu Odin. Całość trwa ok. 10 minut. Tutaj masz najnowsze oficjalne oprogramowanie dla twojego telefonu. Upewnij się tylko, że model telefonu to dokładnie GT-I9300. Po wszystkim wejdź w tryb recovery (przy wyłączonym telefonie vol up + home + power) i odpal wipe cache partition a następnie wipe data/factory reset. Uruchom ponownie telefon. Jeśli nic nie pomoże kup sobie nową baterię.

 

Hej możliwe że bateria się już zużyła. Zrób prosty test. Naładuj urządzenie w 100% i zostaw na godzinę-dwie (nie korzystaj z niej) - jeśli spadnie ci 20-30% baterii w bezczynności - oznaczać to będzie że bateria po prostu nie domaga (ważne - usuń/wyłącz aplikacje działające w tle).

 

Jeśli okaże się że bateria jest zużyta wystarczy kupić nową :slight_smile: