Samsung S5570 Galaxy Mini - czy warto?

Witam serdecznie,

czy ktoś z Was posiada telefon Samsung S5570 Galaxy Mini i może powiedzieć coś na temat jego działania?

Czy warto kupić ten model? Mam okazję za 400zł kupić nowy egzemplarz z salonu Orange.

Z góry dziękuję za wypowiedzi.

Pozdrawiam :slight_smile:

Mam miniacza od 4 miesięcy. Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od tego telefonu. Napisz do czego masz zamiar go używać a postaram Ci się powiedzieć, czy spełni Twoje oczekiwania.

:roll:

Ogólnie telefon git, ale rozdzielczość wyświetlacza jest po prostu tandetna :smiley:

Napisz wymagania i budżet, a coś się wymyśli.

Budżet 400zł.

Wymagania? Najważniejsze, aby mieć funkcję pisania SMSów i nawiązywania połączeń. :slight_smile:

A na poważnie - nie mam pomysłu, przynajmniej musi posiadać WiFi.

Z telefonami mam styczność codziennie.

“Miniacz” ogólnie jest spoko. Tą rozdzielczość ekranu da się ścierpieć, obudowa dosyć solidna. Telefon ma aktualizacje do androida 2.3.6. Często jest wybierany przez młodych klientów. Minusy - bałbym się o wyświetlacz - mocniejsze naciśniecie powoduje chwilowy biały ślad, rożnie to bywa w kieszeni :wink: no i drugi minus brak flesza i autofocusa w aparacie.

Osobiście wolałbym dołożyć 100zł i kupić Wildfire S. Wielkość prawie identyczna, procesor taki sam. Lepsza nakładka graficzna na androida. Ekran wzmocniony, obudowa wykonana solidnie. Duży plus aparat z autofocusem i 5 mega z fleszem. Nie sprawdzałem, ale podobno lubi się przyciąć na angry birdsach. Osobiście sam się przymierzam do zakupu właśnie WSki lub jakbym miał jakiś przypływ gotówki to od razu biorę Sony Ericssona Active :slight_smile: (ale to już wydatek ok 900zł :frowning: )

Przemyśl.

Jeśli nie zależy Ci na aparacie (zdjęcia są kiepskie a filmy tragiczne) i nie zależy Ci na uruchamianiu wypasionych gierek (Angry Birds u mnie przycinają się niezwykle rzadko) to Miniacz Cię zadowoli. WiFi działa przyzwoicie (ale ciągle włączone pożera baterię w ekspresowym tempie). Rozdzielczość jest niska ale akceptowalna (przynajmniej dla mnie) - jak chcesz możesz się przejść do jakiegoś salonu i zobaczyć na żywo przed zakupem. GPS działa, można se posiedzieć w necie (ale to już zajęcie dla cierpliwych). Telefon ma też trochę mało pamięci wewnętrznej - szybko można ją zapchać instalując co chwilę jakąś ciekawą aplikację… Sam ekran dotykowy działa rewelacyjnie. Myślałem też o wspommnianym Wildfire S bo jest bardzo zbliżony ale zrezygnowałem zeń ze względu na wyższą cenę. Ja kupiłem nowego Mini za 350 zł i za te pieniądze nie było nic lepszego z dotykiem.

:roll:

Ja kupiłem prawie nowego starszego i5800 za 360zł, ma większy wyświetlacz (wyższy ale węższy). Jest trochę lepiej ale nadal pikselowato, choć mniej niż na Mini, i5800 na pewno ma lepszy wyświetlacz (lepsze kąty i kolory). Poszukaj coś w rozdziałce 480x360 jeśli ci to przeszkadza, jest naprawdę wyraźniejszy obraz na nich, a jeśli nie to kupując Mini nie zaliczysz ftopy - to popularny telefon ostatnimi czasy, masz duże wsparcie na forach.