Samsung S5611-brand orange

Witam. Tak  jak w temacie jest mi pilnie potrzebny brand  orange do Samsunga S5611 potrzebuje go wgrać nie używając boxa,zwykłym kablem usb nie chce mi się latać po serwisach gsm i tracić czas dlatego wolałbym to wgrać w domu.

 

 

Z tym samsungiem to jest dziwna sprawa.Ponieważ nigdzie nie ma softow z brandem na Polskie sieci. Z jakiej dystrybucji masz fona? http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2843626.html  

telefon został kupiony u producenta, wgrany fabrycznie jest samsungowski soft  chyba spróbuje wgrać brandowanego softa play od modelu S5610 a tak po za tym model Samsung S5611 jest dostępny w plusie ,t-mobile, orange , play  sprawdzałem  w salonach  w każdym salonie jest ten model dostępny z brandowanym softem.

No powodzenia uwal telefon :). Skoro jest dostępny to dlaczego nigdzie nie ma softu do niego?

rubin714p myślisz że będą do niego softy brandowane, jak będziesz miał soft brandowane i instrukcje to daj znać?

Witam. Wszystko zostało naprawione została wydana aktualizacja do programu kies w której został naprawiony błąd który uniemożliwiał zaktualizowanie urządzenia GT-S5611. Można już aktualizować urządzenie normalnie bez problemów. Nowa funkcja która została dodana w najnowszej aktualizacji to Samsung APPS z poprzedniego modelu S5610. Wystarczy tylko zaktualizować program KIES 2.6 i potem uaktualnić GT-S5611.