Samsung S5611 czy jest to dobry telefon, wgranie softa

Witam. Tak jak w temacie czy jest to dobry telefon, jak wgrać do tego telefonu soft brand play wraz z instrukcją krok po kroku jak to zrobić , chciałbym to zrobić bez użycia boxa domowym sposobem.Będę bardzo wdzięczny

Powiem tak, telefon jest przepiękny :slight_smile: wygląda doskonale :slight_smile: ekran jest bardzo ładny, świetnie wyświetla barwy, klawiatura jest wygodna i idealna do pisania sms’ów. Aparat robi cudowne zdjęcia :slight_smile: choć w niektórych sytuacjach może przeszkadzać dźwięk migawki przy ich wykonywaniu. Muzyka jest odtwarzana na wysokim poziomie, a odtwarzacz jest bardzo wygodny. System trochę jest inny niż w starszych modelach i ma mniej opcji personalizacji, jednakże jest równie prosty i wygodny. Jak dla mnie jest to telefon idealny jako dla osoby nie przepadającej za smartfonami :slight_smile: tutaj również mam Opere mini i Facebooka które działają bardzo szybko i są wygodne :). Niestety jest jeden poważny problem jak dla mnie. Jakość rozmów jest fatalna, dźwięk jakby się odbijał, ma pogłos a w dodatku ma się wrażenie “charczenia” głośnika, prawdopodobnie to wina głośnika i być może występuje to tylko w moim egzemplarzu, niestety jest to nieprzyjemne podczas rozmowy. Poza tą jedyna rzeczą telefon idealny jak za te pieniążki :slight_smile: ma wszystkie funkcje jakie potrzebne są w telefonie, wymienię je jeszcze raz: świetny aparat, smsy, rozmowy, internet przez 3g odpalany w fabrycznie zainstalowanej operze, facebook. Polecam telefon :slight_smile:

Koszt tego sprzętu na allegro oscyluje w granicach 199-250 zł,za nówke sztukę.

Posiadałem Xperię J i cieła się niemiłosiernie i powiedziałem sobie basta z lagami i zakupiłem Samsunga S5611 i to był strzał w dziesiątkę.

Telefon ma dobry aparat,czysty głośnik i wszystko to co powinien miec telefon i jasne,do smartfona z wyżej półki nie ma startu ale dla ludzi którzy używają telefonu do podtsawowych rzeczy jak najbardziej moge polecić i wystawić ocenkę 5/6 .

jak wgrać do niego softa brand play

Zacznijmy od tego czy jest soft z brandem na Play?

tak telefon Samsung S5611 jest dostępny w ofercie  Play od  18 września 2014, dlatego chciałbym wgrać do niego brand od play, to jest najnowsza wersja oprogramowania brand play która jest mi potrzebna S5611PMNH3/S5611PRTNH3.Czy można prosić o instrukcje jag wgrać softa bez boxa domowym sposobem do modelu Samsung S5611,czy można wgrać softa z S5610 do S5611.

Na elektrodzie widziałem downloader do tego fona .Ale softu nigdzie nie ma .Patrzyłem na support NsPro-box serwisowy -brak softu,sarassoft tez brak softu.Od 5610 nie wgrasz uszkodzisz tel.   http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2843626.html

telefon zakupiony był na aukcji allegro, jest on nowy z folią na wyświetlaczu ,chciałem po prostu wgrać do niego obojętnie jaki brand

czy jest może brand z sieci orange do telefonu Samsung S5611.czy jest instrukcja jak wgrac softa

Pobierz sobie downloader z elektrody-podalem link . Co do softu -to nigdzie nie widzę z brandem na nasze sieci. Wrzuć może zapytanie na elektrode może ktoś miec soft z brandem z supportu jakiegoś box-u servisowego.