Samsung s760 - problem

Witam,

wczoraj kupiłam aparat samsung s760. Zrobiłam nim 200 zdjęć, ponieważ próbowałam różne funkcje itp. Kiedy chciałam dzisiaj zrobić zdjęcie, włączyłam aparat. Gdy chciałam zmienić żeby nie było lampy błyskowej, nacisnęłam guzik. Aparat jakby się wyłączył ,ale obiektyw został. Kiedy naciskam guzik włączania, lampka stanu aparatu miga. Nie chce się włączyć, ani schować tego obiektywu od godziny. Nie wiem czy iść do reklamacji czy co.

Wyjmij i wsadź baterie/akumulator. Spróbuj wtedy. A jak stan baterii ?

ogonowa , a jak ze stanem baterii/akumulatorów? naładowane?

mymaney , wsadzałam tak kilka razy. Wkładałam nawet odwrotnie, bo myślałam ,że tak jest źle. Jak włożę dobrze to świeci światełko jak źle to nie świeci.

Stan baterii, nie mam jak sprawdzić bo aparat jest jakby wyłączony i zawieszony. Ale baterie są nowe, dzisiaj wkładane. Nawet inne nowe wkładałam, nic…

Nie da się sprawdzić, bo ekran jest wyłączony, obiektyw został i nic nie działa… Ale powinno być naładowane, bo są nowe przecież.

Takie coś można dać do reklamacji?

Jak jest gdzieś tam przycisk reset? jeśli jest to śmiało wciskaj, (tylko czymś cienkim, spinaczem, grubszą igłą) ustawienia aparatu ustawią się do fabrycznych, jeśli to nie pomoże to gwarancja.

mymaney , nie ma resetu … Teraz dzwonię do serwisu itp. Spróbuję się czegoś dowiedzieć… Dzięki za pomoc.

Edit:

Aparat nadal nie działa. Dowiedziałam się ,że jedyna opcja to reklamacja. Napisałam już do sklepu, zwracam aparat. Zastanawiam się teraz nad jakimś nikonem… coś polecicie? Taki do 300zł…

Edit2:

Muhahaa! Wiecie o co chodziło z tym aparatem? On działa tylko na alkalicznych A ja włożyłam zwykłe i kit… Matko! Ile to problemów!