Samsung SGH-D900i problem! "Nieobsługiwana treść"

Witam…

Mam problem z telefonem Samsung SGH-D900i. Nie mogę zainstalować żadnej gry JAVA, ponieważ piszę “nieobsługiwana treść”

Proszę o szybką pomoc.

Pewnie próbujesz instalować bezpośrednio plik .jar, samsungi potrzebują dodatkowo do instalacji pliku .jad.

Jeśli nie masz pliku .jad to wygeneruj go sobie programem Jad Maker lub innym przeznaczonym do tego, wgraj oba pliki (plik .jad i plik .jar muszą mieć tą samą nazwę) i instalację przeprowadź na pliku .jad.

@up

Zrobiłem tak jak napisałeś, ale to nic nie dało. Nadal pisze “nieobsługiwana treść” :confused:

W tym modelu to nie taka prosta sprawa kiedyś miałem E250 i było identycznie tu masz linka z opisem krok po kroku ja wgrywać programy javy na telefon : http://gsmx.co/7568/instrukcja-wgrania-javy-sgh-d900i.html.

@scripter1 i tu się mylisz kolego nowsze modele już pliku nie wymagają i sama instalacja jest prostsza bo wystarczy plik .jar wgrać na karte i zainstalować.

Nowsze owszem ale starsze wymagają. Zresztą to nie tyle kwestia czy dany model jest nowszy czy starszy a tego na jakiej serii firmware dany model bazuje a niektóre nowsze modele bazują na starych seriach firmware (np. model Solid).

Robię wszystko jak tam jest napisane, ale istalacja javy zatrzymuje się przy 0 i stoi ciągle w miejscu… ;/ Zależy mi bardzo na gg orange ;/

Dodane 07.05.2011 (So) 12:04

Odświeżam…