Samsung Sgh-E250

(Rondel78) #1

Witam. Posiadam Samsunga Sgh-e250 i około miesiac temu zaniosłem telefon do serwisu żeby wprowadzili mi polskie menu niestety gdy oddali mi telefon nie dzialal glosnik i gdy wlanczalo sie aparat lub kamere pokazywalo się białe tło :frowning: .Ponownie zaniosłem telefon do serwisu stwierdzili że jest żle wgrany soft wgrali mi nowy było wszystko ok. :smiley: (fon się tylko nieraz wiesił) :? Po upływie miesiąca przestała mi działac klawiatura pod ekranem na drugi dzień gdy właczylem telefon pokazało sie białe tło i teraz mam problem bo po nie wiem czy jest to może taśma czy jest to żle wgrany soft.

PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ. Z GORY DZIEKI.....:slight_smile: :slight_smile:

bym zapomnial jak ktoś dzwoni lub przychodzi SMS normalnie słychac dzwiek

(klopas) #2

taśma... w tym fonie bardzo szybko pada taśma :wink: wiem że kiedyś na allegro były po 20zł, teraz pewnie też po tyle chodzą...

(Rondel78) #3

tak się składa ze akurat mam taśmę tylko jest problem bo nie wiem czy to jest prosty "zabieg" czy raczej skomplikowany??

(JNJN) #4

Proszę zmienić temat na konkretny i używaj polskich znaków, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

(klopas) #5

z reguły jest to proste, w nokiach jest chyba najgorzej bo trzeba mieć jakie specjale narzędzie do odpinania taśmy (przynajmniej w n90 takie coś trzeba) ale w innych to jest proste :wink:

wystarczy rozkręcić telefon, zmienić taśmę, nic nie zgubić i wszystko włożyć w odpowiednie miejsca czyli tak jak był na początku :stuck_out_tongue:

nie powinno sprawić to trudności...