Samsung SGH-L760 czy LG Chocolate KU800?

Pytanie jak w temacie.Który telefon jest lepszy?

LG podobno są awaryjne (tak słyszałem )

ja mam LG ku 800 a mo ojciec samsunga l760 więc mogę powiedzieć o nich co nieco :stuck_out_tongue:

Lg ku 800

+wygląd

+obsługa- panel dotykowy jest wygodny w obsłudze no i ładnie wygląda :D, klawiatura normalna jak w każdym telefonie

+slot kart pamięci obsługujący do 2GB pamięci (na sofcie Play’a tylko max 1gb)

+Karta pamięci w zestawie (512)

kabel do łączenia się z PC

+mp3 player z funkcją przewijania utworu

+telefon ma "przedłużacz "do słuchawek zakończony pilotem do multimediów i wtyczką na normalne słuchawki więc można sobie podłąśczyć każde słuchawki, pilot na kablu do słuchawek jest wykonany z porządnych materiałów i jest przydatny :stuck_out_tongue:

+aparat 2mpx z kamerą (tylny)+ przedni vga

+videorozmowy (obsługuje3G)

-btak radia FM

Terlefon mam od sierpnia , spisuje się bardzo dobrze, bateria trzyma długo, świetny aparat 2mpx.


Samsung L760

+karta pamięci 1GB

+wideorozmowa (obsługa 3G)

+2 aparaty:

-tylny 2mpx

-przedni vga

Radio z RDS

-Obudowa- wprawdzie jest miła w dotyku ale bardzo plastikowa.

-menu - nieczytelne, usyawienie listy albo siatki nic nie daje

-długo się włącza

PODSUMOWANIE

Jeśli zależy ci na radiu FM z RDS TO BIERZ Samsunga, w pozostałych przypadlach-KU800

Słyszałem że ten panel dotykowy w lg często się zacina np gdy masz zimne dłonie to przyciski nie reagują bo działają na ciepło

zomo_prl Czegoś u Ciebie nie rozumiem czemu w LG za aparat 2mpx dałeś “+”, a w Samsung “-” ?

Tak z mojej strony polecam Samsunga. A Ty chcesz wsiąść telefon na abonament w Playu ?

Tak.Zastanawiam się nad tymi dwoma telefonami.Bardziej podoba mi się LG, ale boję się że te przyciski dotykowe będą się psuć.Mój brat ma tego Samsunga.Też jest niezły. Tylko ma gorsze słuchawki

LG chyba już nie ma na abonament :frowning: Skończyły się podobno.

W takim razie nie mam już wyboru.Dzis jadę do salonu Play i zobaczę czy jest jeszcze LG

ze swojej srony polecam tego samsunga, sam dokonałem wyboru w niedzielę, oglądałem zarówno czekoladkę jak i tego samsunga.

Wybrałem samsunga i nie żałuję :wink:

słyszałem że właśnie w czekoladkach wadliwy jest przedni panel dotykowy, no i za to że to LG,a one są ponoć bardzo wadliwe, nie polecam LG :stuck_out_tongue:

poprostu zwykła pomyłka w oznaczeniu :stuck_out_tongue: ale i tak + są od - oddzielone pustym rzędem :slight_smile:


Dodam że aparat w KU800 ma coś w rodzaju stabilizatora ruchu (gdy poruszyłem ręka przy robieniu fotki to zdjęcie wyszło takie jakie powinno być czyli ostre i nie rozmazane a w Samsungu niestety tego nie nie ma i zdjęcie wyszło lekko rozmazane)