Samsung SHG -D600E jak zgrywać .mp3 z komputera

Witam, dostałem właśnie używanego Samsunga SGH- D600E i nie wiem jak zgrywać .mp3 z komputera? Czy potrzebny do tego jest jakiś program? Jeśli tak to jaki?

Dziękuję za pomoc :slight_smile:

po pierwsze program do samsunga, jest na stronie samsunga, i po drugie kabelek :wink: :wink:

Ano kabelek :slight_smile: ale tak się składa, że takowy posiadam :slight_smile: tylko płytki nie miałem, ale programik już mam. A tak poza tym to nie wiesz może jaka tam karta pamięci wchodzi? bo mi to na zwykłe microSD nie wygląda? chyba że się mylę :slight_smile:

Z tego, co wiem, to jest microSD, ale mogę sie mylić :slight_smile:

Mozesz używać telefonu jako dysku wymiennego w komputerze (wtedy nie musisz nic instalować).

mam rozumieć, że to Samsung PC Studio??

przepraszam, że dopiero teraz odpisuję. Tak to jest Samsung PC Studio 3 i tu pojawia się kolejny problem bo jak jeszcze wczoraj komputer ładnie mi telefon wykrył i PC Studio się połączyło to dzisiaj jak podpinam fona do usb to komputer klika dźwiękiem połączenia, wyswietla się dysk wymienny, ale w PC Studio już nie chce się połączyć. Co mam zrobić?

PS przestawiłem w telefonie na pamięć masową

rog1201 , tzn. w programie nie wykrywa telefonu?? Cóż, jeśli w moim komputerze telefon masz wyświetlony jako dysk wymienny, to właściwie nie musisz już używać tego programu.


Czy ten problem pojawił się po przestawieniu trybu USB na pamięć masową??

tak w programie Samsung PC studio nie wykrywa telefonu, tzn klikam połącz i się chwilę łączy ale nic z tego. Przeszukałem kilka stron z forami i tam piszą żeby przestawić na pamięć masową ale u mnie to i tak nic nie daje. W moim komputerze mam dysk wymienny ale jak klikam na niego to wyświetla mi

rog1201 , mam rozumieć, że jeśli masz ustawiony tryb pamięci masowej, to wtedy nie możesz sie połączyć??

Może to oczywiste, ale nie mogę zrozumieć i pytam, dlatego sorki :slight_smile:

Nie mogę się połączyć z kompem co bym nie przestawił w telefonie (modem lub pamięć masową). Dodam tylko, że wczoraj zrzuciłem na fona piosenke gdy telefon był ustawiony na pamięć masową a ja używałem PC Studio. Tyle, że wczoraj ładnie mi się połączył a dziś nie chce

rog1201 , z własnego przypadku wiem, że ten program potrafi być kapryśny, dlatego też odinstaluj go, usuń pozostałości - pliki i wpisy w rejestrze, potem zainstaluj ponownie. Na chwilę obecną nie znam innego rozwiązania.

Zainstalowałem ponownie i się połączył :slight_smile: Dziękuję bardzo =D>

Mam tylko nadzieję, że nie będę musiał tak robić przy każdym połączeniu z telefonem :frowning: