Samsung Star II czy warto kupić?

Zastanawiam się nad zakupem telefonu Samsung Star II. Widziałem go w sklepie za 269 zł. i myślę nad jego zakupem. Będę go używał do dzwonienia, pisania SMS’ów, Facebook’a, przeglądania internetu, słuchania muzyki oraz spontanicznie do zagrania w jakąś prostą grę. Obecnie jestem posiadaczem Samsunga Avili. Proszę o pisanie swoich opinii.

Jakieś dwa lata temu wziąłem ten telefon dla żony.Po miesiącu użytkowania poddała się.Pisanie smsów to masakra (kiepski dotyk), o przeglądaniu internetu na tym telefonie zapomnij, ogólnie nie polecam.Nie wiem czy zwróciłeś uwagę ale ten model nie ma androida.Telefon leży do dziś w szafce tylko musiałem baterie wyciągnąć bo się tym leżakowaniem zmęczyła i spuchła :slight_smile:

Uwierz mi, nie warto. Miałem przez tydzień, masakra. Zapomnij o nim jak najszybciej.

To jest po prostu ciut nowsza wersja Avilli, nic specjalnego, nie polecałbym go.

Za taką kasę już można znaleźć Galaxy Young, który ma Androida 2.3, a do tego nieco lepszy dotyk (chociaż cudów jak w topowych modelach też nie będzie).

A, Nokia Asha 311? Co myślicie o tym telefonie?

Symbian - słabo. Podaj kwotę, w jakiej szukasz telefonu i czy może być używany sprzęt.