SAMSUNG SyncMaster 757DFX

Witam. Mam problem z monitorem. Nie umiem go ustawić tak, żeby wszystkie krawędzie były równe- męczę się, męcze i nic :cry: Jeśli ktoś posiada taki monitor i używa ustawień 1024x768 , odświeżanie 72, 75 lub 85 to czy mógłby mi podać swoje ustawienia? Wszystko co tam jest- beczk/trapez, poduszka itd.

Jeśli nie ma nikt z Was takiego monitora to może znacie program to ustawień?

widziałem gdzies wsieci obraz kontrolny ale gdzie to ci teraz nie powiem, on by ci sie przydał do ustawienia obrazu - jak znajde to ci podam linka

Ok, dzięki za informacje. Jutro pewnie coś poszukam…

http://www.softpedia.com/get/Multimedia … Test.shtml

Dzięki za link. Mam nadzieję, że mi pomoże :frowning:

Zrobiłem format… teraz ściągam stery do grafiki. Monitor cały czas jest źle ustawiony - lewy, dolny róg odstaje bardziej od krawędzi niż górny. Prawa strona jest w porządku… Czy to normalne po formacie?

Co ma format dysku do monitora.

Zresetowałeś ustawienia monitora na fabryczne i rozmagnesowałeś go i po regulacji dalej to samo.

Jak pisałem po zrobieniu tego jak dalej nie da się go ustawić,podepnij go do innego kompa i zrób to samo, jak dalej to samo to zostaje serwis i naprawa.

Tak, niestety nic to nie dało. Chyba jednak będzie serwis :?

Kiedyś dzieciak poprzestwiał mi monitor i okazało się, że ustawienie ręcznie tak, aby było dobrze, jest zadaniem niesamowicie ciężkim. Jedyne wyjście to powrócenie do ustawień fabrycznych (czyli to, co JN nazwał zresetowaniem ustawień monitora). Dla jasności można dodać ścieżkę postępowania: menu - zaawansowane - ustawienia fabryczne. Jeżeli to nie pomogło, to rzeczywiście szkoda czasu na samodzielną regulację i pozostaje tylko serwis.