SAMSUNG U600 coś z ustawieniem czy co?

Posiadam SAMSUNG U600 i mój jedyny problem z tym telefonem to że jak ktoś do mnie dzwoni to odzywa sie sciszony na początku dzwięk około 2 sek potem już głośno i to bym chciał zmienić żeby cały dzwonek był głośny a instrukcja jest uboga,może już ktoś to już opanował.

jest to funkcja “narastający dzwonek”, przynajmniej w moich soniakach tak sie nazywa. Poszukaj w opcjach coś związanego z tą nazwą :slight_smile:

No właśnie mam K750I funkcja taka tam jest ale w samungu nie moge znaleść stąd moje pytanie.

Typ dzwonka -> narastająca melodia.

http://www.scribd.com/doc/3238403/Manua … r10-POLISH

No i doczytałem sie że jest i mam ustawiony bez narastania ale dalej te wyciszenie jest jaką bym melodie nie zapodał chyba tak musi być.Nie jest to narastające tylko taki skok po 2 sek z cichego na głośny.

witam mam ten telefon dość długo i gdy słucham muzyki to dla mnie odtwarza za cicho (słucham na głośniku) czy ktoś zna jakiś sposób na to aby grał głośniej (program albo co kolwiek)i chciał bym aby też było napisane krok po kroku co mam robić bo raczej się na tym nie znam:) proszę o szybką odpowiedz