Samsung U700 - problem z nagrywaniem filmów

_ Witam. _

Od kilku dni mam SAMSUNGa U700 i po tych kilku dniach użytkowania mam kilka powodów dla których mogę się niepokoić. :?

Na różnych forach o tym telefonie wyczytałem, iż bateria trzyma użytkownikom od 2 do 6 dni, a niektórym zaś tylko 1 dzień! I właśnie ja jestem w tych ‘niektórych’. czy to jest sprawa złego formowania baterii? na innym zaś forum wyczytałem ze baterie litowo jonowe nie wymagają formowania i że gotowe są do użytku zaraz po tym jak się włoży. i czy się będzie je formować czy nie, za dużej różnicy w wydajności to nie zrobi.

Głównym powodem dla którego pisze ten temat to chęć dowiedzenia się jak można i CZY można wyłączyć limit podczas nagrywania filmików. ten problem dokładniej polega to na tym że nie ważne ile mam wolnej pamięci na karcie czy na telefonie, to przy wysokiej jakości mogę tylko nagrywać 13 sekund, nie więcej. :-x Natomiast przy gorszej jakości limit wydłuża sie automatycznie x2 czyli około 25-26 sekund. czy ktoś może mi w tej kwestii pomóc :?:

:!: HELP :!:

Na moj rozum to… z jakiej sieci masz telefon bo +GSM bardzo przebrandował soft

Mi działa dosyć długo, na samym początku formatowałem, dlaczego nie spróbować?

Oczywiście :slight_smile: . Z menu wybierz kamerę > prawy górny przycisk > 2. Kamera > lewy górny przycisk > przedostatnia pozycja.

I ta wiedza by pomogła?

Tak bo Plus gsm bardzo okroił soft np w D900i mojego wujka nie można zapisaywać plikow z Bt na Memory card a w moim z ery można

dzięki Ci! :smiley: pomogło.

a softa mam orange, jak odpalam telefon to ekran powitalny jest z orange, no i w menu jako internet jest orange world. a to raczej od karty sim nie zależy, choć nr mam z orange.

co do baterii… sformatowałem ale efektu jakiegoś widocznego nie widzę. zmniejszyłem jasność podświetlania wyświetlacza i ustawiłem inne godziny co do podświetlania klawki i widać różnice, bo trzyma mi bateria teraz jakieś 2-3 dni. :slight_smile: w sumie teraz to mogło by mi wystarczać, byle żebym nie musiał ładować go codziennie…

TRANE_ , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif