Samsung U800 , LG KT 520 czy Nokia N73 Music Edition

Mam mały problem będę podpisywać nową ofertę w plusie ale nie wiem który z tych telefonów:

Samsung U800

LG KT 520

Nokia N73 Music Edition

ewentualnie wypowiedzcie się też na temat se w880i ale nie jestem do niego przekonana ponieważ słyszałam że przy większej karcie pamięci się wiesza .

Wypowiedzcie się na temat wad i zalet tych telefonów głównie chodzi mi o niezawodność fajny wyświetlacz i głośny głośnik. aparat nie jest aż tak istotny. Głównie chodzi mi o odtwarzanie muzyki. Byłam już przekonana do kupna n73 me ale wydaje mi się jednak trochę za gruby.

Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Bierz N73 MUsic Edition ona z tych jest najlepszym wyborem jezeli lubisz symbian ja mam ja ale szczerze ten symbian wcale mi nie jest potrzebny:) tylko spowalnia fona!!

ale tak ogólnie to do czego jest potrzebny ten symbian ?

jak chcesz dolaczyc gps to bierz symbian a tak to wg mnie nie warto n82 jak bym kupywal to kolejna z symbianem bo jest doscy szybka nie wiesza się bo ma duzo ramu i ten gps CUDO!!

gps jest mi nie potrzebny a do wyboru mam tylko te 4

tu sa 3 lg ci nie polecam kompletnie to nie marka od produkcji telefonow mialem lg i bardzo zalowalem ze go kupilem bierz samsunga lub n73

4 bo napisalam że jeszcze se w880i moze byc ale nie jestem do niego za bardzo przekonana

ja w880i bym nie chcial plaski a pozatem jak nie bedziesz do niego sterownikow dzwieku wgrywac to wiesz jak z niego muza plasko leci efekt okropny

acha no chyba zdecyduje się na nokie N73 me tylko martwie się co z tym joystickiem bo czytałam ze ponoc sie psuje

ja mam i mi sie nie psuje:)

Według mnie powinieneś się zastanowić pomiędzy Nokia N73 ME albo Sony Ericssonem W880i. Z tego co napisałeś :

to jeśli chodzi o SE W880i to jest to telefon z serii WALKMAN wiec producent stawia tam przede wszystkim na jakość dźwięku w telefonie, a jednocześnie jest to telefon w miarę wyposażony. Jeśli natomiast chodzi o Nokie 73N ME to podobnie jak SE jest to telefon przygotowany z myślą o muzyce (jak sama nazwa wskazuje :smiley: ) więc w obu przypadkach jakość dźwięku będzie b.dobra. Jeśli chodzi o to

to zapewniam cię że joystick jest w 100% niezawodny i przy rozsądnym korzystaniu (czytaj: bez usilnych prób urwania/wyrwania go nic mu sie nie stanie). Różnica pomiędzy nimi jest taka że Nokia N73 ME ma dobry aparat 3,2 Mpix z dobrym obiektywem i posiada Symbiana który jest (upośledzonym względem Windows Mobile, ale jest :D) systemem operacyjnym co daje dodatkowe możliwości. Natomiast w SE W880i nie ma Symbiana tylko oprogramowanie SE a także ma on przeciętny aparat ale za to jest cieńszy i mniejszy w porównaniu do Noki.

Pytanie które wiec musisz sobie zadać to: czy wolisz mieć cieńszy i mniejszy telefon czy dobry aparat (jak na telefon oczywiście) i Symbiana przy większym telefonie.

w880i ma dobra jakosc dzwieku ale na sluchawkach jak wgra sie sterowniki dzwieku to i na glosniku bedzie ok a tak to ble bardzo cichy kolega ma to wiem on nie chce nic wgrywac to glosniki dokupil

Nie zgadzam sie z tym że w SE W880i są jakieś problemy z dźwiękiem z głośników. Możliwe że ma jakiś wadliwy telefon. Jakość dźwięku jest B.dobra na słuchawkach jak i na głośniczkach.

sam miałem k550i i tez tam byl plaski dzwiek a moze ktos kto ma w880i sobie wgral stery dzwieku bo ja w swoim k550i tez wgrywalem i wtedy to dopiero byl glosny

Co do wyboru, ja bym wybrał N73 z resztą jak każdy kto się zna.

A jeśli już tak mówicie o w880i, z muzyką nie ma problemu, jest czysta i dość głośna. Problem w tym, że robi cienkie zdjęcia jak na 2MPx. Gorsze niż te z w810i (K750i). I tyle :stuck_out_tongue:

a Samsung U800 ma i 1 GB pam. wew. + pam. zew. no i dotego 3 Mpx ale mam wątpliwości co do muzyki … nigdzie nie pisze jaka jakoscnie chodzi mi nawet o glosnik ale o sluchawki

Tak jak pisałem wcześniej ja bym brał Nokie albo Sony Ericssona. Co do aparatu to na pewno lepszy ma Nokia (lepszy obiektyw, to ma bardzo duże znaczenie) a jeśli chodzi o muzykę to nie wiem bo nie słyszałem, ale wydaje mi sie że lepsze będą telefony stworzone pod katem muzyki czyli N73 ME albo W880i. A tak na marginesie to ten Samsung wcale ładny nie jest, ale to moja subiektywna opinia. :smiley:

Jeśli tak to W880i będzie bardzo dobrym wyborem. Telefonik bardzo fajny, a jakość muzyki chyba najlepsza z tych podanych no chyba że N73 ME troszkę lepiej gra na głośniku, ale na słuchawkach to już na pewno nie. Wiem co mówię. Sam mam SE serii W - W810i.