Samsung Wave 533 Mobile USB Modem 1.0

Witam. Niedawno kupiłem telefon Samsung 533 i gdy chciałem przegrać parę fotek za pomocą USB, wystąpił jeden problem.

Mianowicie, wyświetla się Kreator znajdowania nowego sprzętu, niby wszystko ok, trwa wyszukiwanie aktualizacji dla Mobile USB Modem 1.0 i… Nie można zainstalować tego sprzętu. Sprzęt nie został zainstalowany, ponieważ kreator nie może odnaleźć wymaganego oprogramowania.

Próbowałem już wiele rzeczy, szukałem w Google, znalazłem kilka tematów na forach dotyczących podobnego problemu, jednakże nic, klapa… Ściągnąłem także Samsung Mobile USB Modem 1.0 i próbowałem go odpalić na wiele sposobów- bez skutku.

Gdzieś wyczytałem, że trzeba zaktualizować “Samsung Apps”, z tym, że nie wiem jak, w internecie nic, pustka, 0 download’u.

Byłbym bardzo wdzięczny, jeżeli ktoś zechciałby mi pomóc.

Nie wiem jak w Wave, ale w moim Samsungu są 3 tryby USB(wyświewtla mi się powiadomienie podczas łaczenia kablem): Pamięć masowa(czyli karta microSD), PC Studio i Odtwarzacz multimedialny. Jeżeli tobie się nie wyświetla spróbuj w ustawieniach USB w telefonie ustawić opcję “Pytaj przy połączeniu” czy coś takiego. Potem możesz użyć trybu Odtwarzacza i Windows powinien wyświetlić zawartość i karty i pamięci telefonu.

Witam!

Myślę, że do przegrania fotek wystarczy podłączenie telefonu jako “pamięć masowa” - wystarczy tylko zmienić opcje w “ustawienia” -> “telefon” -> “połączenie USB”. Wtedy nie będzie konieczności instalowania sterowników.

Pozdrawiam.

Ok, ale na przyszłość chciałbym od czasu do czasu wgrywać jakieś filmiki, gry itp., o jakie sterowniki chodzi?

Proszę pobrać i zainstalować pakiet oprogramowania Samsung PC Studio - do pobrania ze strony Samsunga. Ten pakiet zawiera wszystkie niezbędne sterowniki.

Ale myślę że do wgrania filmy czy innych plików wystarczy tryb pamięci masowej.

Samsung PC Studio 3 nie może połączyć się z telefonem, jakby w ogóle nie mógł go znaleźć.

Ba, nie może połączyć się nawet z internetem w celu aktualizacji.

Na prawdę zawiedziony jestem, telefon za taką cenę i odwala takie numery…

Gdyby to byłby jakiś stary model, to rozumiem.

Btw. nie mam karty pamięci.

Może ma ktoś jakieś inne pomysły? Chyba musi być jakiś sposób na połączenie tego telefonu z komputerem, bo w innym wypadku byłoby to śmieszne.

Witam,

nie chce sie bawic w archeologa, ale widze ze nadal nie ma odpowiedzi na to pytanie.

Otoz musisz zrobic nastepujace czynnosci:

  1. wybrac “ustawienia->komunikacja->USB->Debugowanie USB->Ustaw”

  2. zainstalowac program “Samsung Kies”, mozna go pobrac ze strony samsunga

  3. wybrac opcje “ustawienia->komunikacja->USB->Samsung Kies->Ustaw”

Dalej juz sobie chyba poradzisz, jezeli nie to odsylam do instrukcji. Przeczytanie jej naprawde nie boli a moze duzo pomoc.

Pozdrawiam.

Witam! miałem taki sam problem, po podłączeniu 533 nie wykrywał mi go w kies. Wystarczy zainstalować windows media player 11 i wszystko hula.