Samsung Wave 723 czy Star II?

Siemka!

Mam dylemat który telefon wybrać waham się między Samsung Wave 723, nowym Samsungiem Star II… Który mam wybrać, który według was jest lepszy? A może jeszcze jakieś inne telefony proponujecie (koniecznie dotykowe)? Cena to do 700 zł. I jeszcze mam jedno pytanie czy w Wave 723 można zmienić tło menu z białego na czarne?

Proszę o pomoc…

Z góry dzięki :stuck_out_tongue:

A nie lepiej xperie x8, albo jakiegoś innego taniego androida?

Bada z wave 723 wygląda jakby była uproszczoną wersją oryginału z Wave S8500

Star II odradzam bo to odświeżona Avila tylko ma touchwiz 3 dzieki czemu inny wygląd Menu. Brak systemu, GPS. W tej cenie polecam ztc blade lub lg p500. Ewentualnie iPhone 3G.

A może jest coś z systemem(android, bada OS)?

A se xperia x8 jest “trochę” za gruba… :slight_smile:

A może coś z rodziny Galaxy?

Samsung I5700, Samsung I5800, Galaxy 551

BadaOS w 723 to marna imitacja bady z S8500.

Ja polecam Samsunga STAR II.

A i owszem, poprawiona Avila - wyświetlacz pojemnościowy, poprawiona jakość wykonywanych zdjęć, Wi-Fi i porządny procesor.

Działa wspaniale choć wygląd jest taki sobie (Avila według mnie ładniejsza ale to kwestia gustu)

Samsung Wave 723 wygrywa tylko ze STAR II pod względem systemu operacyjnego.

Tak szczerze, obojętnie co wybierzesz - i tak wybierzesz dobrze :slight_smile:

A specjalistów nie słuchaj - powiesz, że chcesz wydać na telefon 300 zł to każą Ci kupować albo nowego iPhone’a albo iPhone’a na rozleceniu a każdy telefon sprowadzą do poziomu Androida i zmieszają z błotem.

Chciałbym mieć dobry telefon, interesuję się telefonią komórkową, a to będzie mój pierwszy dotykowiec :slight_smile:

Dużo ludzi twierdzi, że lepiej brać coś z systemem operacyjnym typu np. Bada, Android… Już sam nie wiem… W telefonach z system operacyjnym są sklepy z aplikacjami itd. a w telefonach typu Star II nie ma czegoś takiego :confused: Chyba, że się mylę…

Jak chcesz tanio to bierz LG GT540 to chyba najtańszy android, wybór softu na ten telefon jest ogromny, radzi sobie nawet z niektórymi grami 3d, wada: oporowy ekran, ale za 450zł nie można mieć wszystkiego.

Teraz wziąłem pod uwagę Sony Ericsson XPERIA X8 i Samsung Star II… I raczej wezmę x8, chociaż jest gruby to ma więcej funkcji i ogólnie lepszy system operacyjny… Star II też mi się podoba, ale jest po prostu “słabszy” od Sony Ericssona, ale natomiast jest cieńszy…

Dawos ----------> Nie przejmuj się tą grubością X8. Na początku też mi się zdawała trochę za gruba, ale po kilku dniach wzrok się do niej przyzwyczaił :stuck_out_tongue_winking_eye:

Mam pytanie. Ostatnio kupiłem nowego Stara II i chciałbym wgrać do niego androida, czy może wiecie jak to się robi lub dacie mi jakiś link do instrukcji, ponieważ słyszałem, że andro ma wiele darmowych aplikacji i ogólnie jest dobrym systemem, jeśli nie to polećcie, który najlepszy na Stara II. Z góry dziękuję.

Pierwsza sprawa jest taka, że nie na każdy telefon się da wgrać inny system (problemy z kompatybilnoscią itp.). Druga sprawa jest taka, ze ba żęchu jak star android ci po prostu nie będzie dzialal. Jeszczd jedno. jeden temat, jeden problem.

star ii lepszy, kolega go ma i nie narzeka

Dodane 03.05.2011 (Wt) 7:09

i ma dostęp do samsung apps, więc OS jest nie do końca zamknięty, a w necie jest duuuużo dodatków na ten telefon :smiley: