Samsung Wave czy Xperia x10i

Pytanie jak w temacie. Który telefon lepszy?

Chodzi mi o cechy takie jak wygodę użytkowania, długość trzymania baterii, łatwość obsługi, itp.

Jeśli ma ktoś również pojęcie ile kosztowałoby ściągnięcie simlocka z tych modeli, to byłabym wdzięczna za informację.

Chodzi o Wave S8500, bo jest kilka różnych wave’ów? Samsung jest mniejszy i poręczniejszy, wykonany ze szkła na przedzie i metalu z tyłu, do tego jest chyba tańszy. Menu ma w stylu iPhona, czyli duże czytelne ikonki. Sony Ericsson ma za to większy ekran i wyższą rozdzielczość w aparacie oraz ma androida, czyli można instalować pełno różnych programów. Dla Samsunga nie ma ich na razie zbyt wiele. Bateria w większości takich telefonów trzyma podobnie - max kilka dni. Obecnie Simlocki zakłada chyba tylko Orange i to nie zawsze. Trzeba pytać przy zakupie.

X10 choćby dlatego, że ma androida a samsung … System wiadomo-większe możliwości, aplikacje, navi zarządzanie systemem i telefonem i w dodatku ma lepszy aparat.

Oczywiście chodziło mi o S8500 :slight_smile:

Cena telefonu akurat nie jest tutaj najważniejsza, chodzi mi o koszty ściągnięcia simlocka, bo telefon będzie kupowany za granicą…

Przeglądając teraz google, totalne zgłupiałam już… Tam jest porównywany Wave z Xperią x10 a nie x10i, ale Wave w każdym porównaniu bije SE na głowę… Jak dotąd bardziej mnie ciągnęło w stronę Xperii ale teraz to już mam mętlik w głowie…

myślę że wave będzie lepszym zakupem :slight_smile: