Samsung Wave S8500- jaka karta pamięci?

Witam, poszukuje karty pamięci do Samsung Wave S8500. Na co patrzeć przy wyborze karty pamięci? Interesują mnie 16GB karty ponieważ dużo nagrywam filmików i jak zobaczyłem że filmik 24 sekundowy zajmuje blisko 40mb to mi szczena opadła… Czy to prawda że niektóre karty na samsung wave pokazują mniejsza ilość pamięci lub spowalniają telefon?

Co myślicie o tej karcie?

http://allegro.pl/16-gb-goodram-16gb-mi … 03627.html

A i jeszcze takie małe pyt poza tematem: Bateria trzyma mi 3-4 dni przy kilku smsach i 4 min dziennie rozmow, czasami filmik jakiś oglądam oraz z 15 min internet przez wifi. To dużo czy mało?

z góry dziękuje :slight_smile:

Cześc

Karta bardzo dobra i polskiej firmy. Mam w Wave Goodram 16 giga ale class 2 zapis ok 4,5 mega/s. Ta powinna być szybsza.

Co do baterii to wynik jest co najniej dobry. Ja potrafie swój telefon rozładować w 20 godz :slight_smile:

Dzięki za odpowiedź :slight_smile: Ja od wczoraj gram w Nfs Shift i powiem Ci że jak gram w tą grę to bateria znika w mgnieniu oka :smiley:

A jeszcze jedno pytanie… Szukam też kabla Tv-out. Jaki będzie odpowiedni do tego tel? Czytałem że wszystkie nie działają tak jak powinny na wave.