Samsung xpress m2026w drukowanie przez wifi

Witam. Gdy uruchamiam drukarkę normalnie w PC ją widzę (nazwa sieci) lecz przy połączeniu nie znam hasła. Jest inny sposób aby, skonfigurować połączenie Wifi z ta drukarką? Dodam że posiadam router wifi Dwr 921. Dziękuję z góry za pomoc.

Nie bardzo rozumiem o co chodzi. To komputer drukarkę WiFi widzi czy nie??

Tak PC (Windows 8.1) widzi drukarkę jako sieć Wifi. Natomiast gdy chce się połączyć z tą drukarką, potrzebne jest hasło, którego nie znam ani nigdzie nie ma. Tak naprawdę problem rozwiązany, udało się skonfigurować drukarkę tak, że gdy połączę się z internetem to normalnie drukuje przez Wifi.
Pytanie bardziej ogólne, czy gdy będę miał innego laptopa i połączę się z moim routerem wifi to też będzie drukować bez problemu? Nie znam się zbytnio i jestem w tym zielony.

Ja ciebie kompletnie nie rozumiem. Mam model M2022W i podłączony po wifi z routerem Zyxel LTE4506 przez WPS. W razie braku pradu włączam drukarkę jak już działa router, łączy się z routerem, a windows wykrywa drukarkę przez WDS czyli automatycznie gdy tylko znajdzie nowe drukarki, a Ty coś kombinujesz i za nic nie moge zrozumiec co i co chcesz sie dowiedziec :slight_smile:

To może inaczej mając system Windows 8.1 i router Wifi D-LINK DWR 921 pomożesz mi jak mam skonfigurować tą drukarkę abym mógł się łączyć ze wszystkimi urządzeniami?

Moment bo mieszasz okrutnie. Drukarka z routerem po WiFi już jest połączona?

No właśnie nadal nie działa. Żeby nie mieszać bardziej, za co przepraszam. Wytłumaczysz mi jak to wykonać? Jak skonfigurować bezprzewodowo z dowolnym routerem drukarkę?

Mam wrazenie, że poza drukarką nic więcej z pudełka nie wyjołes, a Samsung daje z drukarkami prosta instrukcje obsługi do tego, rozrysowaną jak dla dziecka 2 letniego. Do tego instrukcja d-linka i odrobine ko9jarzenia faktów i poradzisz sobie. Nie chce mi się pisac tyle.

M2026 od M2022 nie różnią się zbyt wiele i tak samo się robi