Samsung YP-U3 - SYSTEM NIE WIDZI

Pokaż nam jeszcze nowy log z hijackthis

http://wklejto.pl/8047

odpalilem przez firefoxa i poszlo [skanuje]

Tak jak pisałem wcześniej wystarczy podłączyć mp3 i zainstalować studio samsunga i działa. Dodam, że siostra ma XP z SP2.

Moim zdaniem zamiast bawić się w logi przywróć system zaraz po instalacji windowsa.

zapomniałem dodać czegoś istotnego

Otóz gdy podłaczam mp3 wyskakuje mi kreator dodawania sprzętu.

Daje dalej aby mi wyszukalo sterownik

Wtedy widzę że wyszkuje mi sterownik do MPT Device i jak kończy wyszukiwanie właśnie wyskakuje mi informacja

Kreator wyłączaj, bo żadnego sterownika to nie potrzebuje. Z tą mp3 jest jak z mp4 Creative nie czyta ich jako dyski przenośne tylko jako urządzenia multimedialne. Aby dodać do niej muzykę nie jest potrzebne nic oprócz tego programu na cd (w XP). Wyjątkiem jest Vista, która jest bardziej rozbudowana do obsługi urządzeń multimedialnych i ona nie wymaga tego programu. Dodam raz jeszcze, że na kompie siostry nie bawiłem się w żadne kreatory ani instalację nowego WM tylko zainstalowałem program z CD - i to nie z autorunu tylko przez folder będący na płycie. Jak nie masz SP2 to zainstaluj tak dla pewności.

Mam SP3 co było widoczne w logach. Niestety chyba nie czytałeś dokładnie. Jeżeli dam anuluj na wyszukiwanie sterowników to dalej mi nie widzi mp3 ani w systemie ani w programie. Jednak kasperski odnalazł kilka wirusów.

Nie przeglądałem logów - zresztą było widać bo nie zabierałem na ten temat głosu. Co do wirusów nie wiem czy to może być ich wina. Jak Ci przeczyta mp3 to i tak w moim komputerze nie wyskoczy Ci dodatkowe urządzenie (dysk) tylko w programie po prawej stronie będzie widoczna mp3 i pliki znajdujące się na niej (lista). Spróbuj jeszcze przywrócić system bądź zastąp stary nowym (bez konieczności formatowania).

Pomogło ponowne zainstalowanie WMP11.

Dziękuję wszystkim za pomoc.