Samurize

CZY KTOŚ WIE GDZIE MOŻNA DOSTAĆ SPOLSZCZENIE DO SAMURIZE

I JAK ROBI SIĘ TAM FAJNE BAJERKI???

Wiesz co to jest Caps Lock?

Potwierdzam Killer ;).

Laroos znasz zasady netykiety?

Proszę o zmianę treści posta i wcześniejsze wyłączenie klawisza Caps Lock

Fiesta

przepraszam kwestia przyzwyczajenia! !!

Witam serdecznie

Pozwolę sobie n a odrobine chamstwa według niektórych

Chodzi mi panowie Moderator fiesta i Killer panowie już kiedyś pisałem na dobreprogramy.com moją opinie na temat krytyki (proszę poczytać ) czy jeśli człowiek się pyta o poradę i ma nawet wciśnięty klawisz CAPS LOCK to to jest powód do larma a gdzie panowie odpowiedz na post ? co tylko was stać na opiernicz za klawisz bo netykieta? panowie ochłońcie pomyślcie zanim coś palniecie człowiek chce porady a nie opir…za klawisz …

wiem znam regulamin że Moderator ma zawsze racje, że… ale nie w tym rzecz

do laroos

Sprawa się ma następująco rozmawiałem z panem Marcinem wykonał tłumaczenie do wersji 1.0 chwile temu i niestety nie ma tłumaczenia do wersji 1.25 do wersji 1.0 znajdziesz na stronie samurize.com. W dziale Language Files, i powiedział że większość pasuje tłumaczenia z wersji 1.0 niektóre tylko rzeczy mogą być nieprzetłumaczone

Polska strona Samurize http://***samurize.osrodek.prx.pl/index.php

Przepraszam jeśli tą krytyką i kilkoma słowami kogoś uraziłem nie miałem takiego zamiaru

pozdrawiam hejol

Świadomie i z premedytacją naruszasz regulamin

To tylko przypomnienie, a nie opiernicz. A do tego

nikt nie potrzebuja tu adwokata

Moderator też ma prawo się mylić - co

w tym wypadku nie miało miejsca.

To stwierdzenie stoi w sprzeczności z początkiem posta "Pozwolę …"

Witam panie hejol.

Pan Killer nie jest moderatorem

Przypuszczam że nie tylko według niektórych i nie tylko odrobinę :stuck_out_tongue:

Czy Ty jeżeli kogoś prosisz o pomoc w ważnej dla Ciebie sprawie to krzyczysz ???

Kolega Laroos przyznał się do błędu i przeprosił co świadczy o jego dojrzałości i chwała mu za to. Więc nie wiem po co mu “adwokat” czy prosił Cię o to ???

Moim skromnym zdaniem (mogę się mylić pomimo że jestem moderatorem) to właśnie powinno być treścią Twojego postu. Dziękuję w imieniu Laroosa za udzielenie wyczerpującej odpowiedzi.

Lepiej nie robić złego i zaraz za sekundę za to przepraszać.

Pozdrawiam

Fiesta

I wszystko jasne !